Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
Mirki jak radzicie sobie ze świadomością przeszłości seksualnej swoich rozowych? Moja rozowa przede mna miala 2 facetow i jak pomysle sobie ze ktos juz ja ruchal albo gdy ja caluje to swiadomosc ze tymi samymi ustami robila komus loda to mnie to dobija. Jestem bardzo #!$%@?? Dla mnie to nie normalne ze kogos miala przede mną ale jak sie z tym pogodzic.

#zwiazki #sex #seks #pytanie #rozowepaski
#gownowpisxnadtag
  • 95
  • Odpowiedz
@4gN4x: e tam, przejmujesz się jakimiś exami, pomyśl sobie, że np. wczoraj ruchał ją jej bolec na boku, kiedy ty myślałeś, że spotyka się z koleżaneczkami, a dzisiaj ty jej robisz minetę. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@4gN4x: Ja mam podejście podobne do ciebie, tylko może nie aż tak i uważam że jak kobieta miała 1-3 przed tobą to jeszcze nie jest źle. Gorzej jak miała trzech stałych + dwóch którzy zaruchali ja w kiblu na imprezie ,albo przez całe swoje życie miała np 20 popychaczy.(Tego bym nie przełknął).

Jak miała tylko dwóch to szanuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@4gN4x: zostaw szmatę, albo jeszcze lepiej: poruchaj ją i zostaw

@kajtusS: za żonę tylko dziewica, a reszta won do tego z którym się puściła. "Kochała" go, puściła się z nim i się pomyliła, bo ten ją zostawił? A co mnie to obchodzi. Jak nie miała pewności to mogła mu dać po ślubie.

Przeszłość seksualna nie ma znaczenia - no chyba że facet był kiedyś u dziwki, wtedy przeszłość
  • Odpowiedz