Wpis z mikrobloga

Telewizja DVB-T i podstawowe kanały to totalny syf. Poza niektórymi filmami wieczorem i wydarzeniami sportowymi w dzień leci papka dla mas. Disco-polo, paradokumenty, kabarety i reklamy zajmują 80% czasu anteny. Od TV4, TVN przez Puls, Super Polsat po ATM. Jedynie TVP Kultura i ABC dają radę. Od biedy Metro. Nawet na rzekomo popularno-naukowym FokusTV leci ogłupiająca amerykańska forma programów.
I jeśli ktoś się zastanawia czy brać podstawową telewizję to zdecydowanie odradzam.
#telewizja #polsat #tvn #dvbt
  • 28
  • Odpowiedz
@brednyk: ja mam nc+ i mam mnóstwo kanałów a i tak nie ma co oglądać, prawie nie oglądam tv a reszta domowników i tak ogląda te podstawowe + tvn24
No i czasami jakiś film na hbo czy canal+
  • Odpowiedz
@brednyk zrezygnowałam z kablówki i od września mam tylko podstawowe kanały. Głównie dlatego, że mam Netflix, więc tv i tak mało co oglądałam. A informacje są na necie. ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
Od pół roku mam netflixa i zapomniałem co to kanały tv. Włączam tylko wieczorami, to co chce, żadnych reklam i #!$%@?ących treści.
  • Odpowiedz
@PanProgramista: to osobny problem. Tyłu reklam na kanałach dla dzieci to kiedyś nie było. A dzisiaj dzieciaki się naogladaja różnych promocji chcą to mieć bardziej niż Janusz Passata TDI
  • Odpowiedz
@LLU83
@Alrauna
@s_t_u_l_e_j

Już są te głosy, NETFLIX kuhwa netflixa mam Jestem kimś! na netflixie jest w #!$%@? mało, zresztą póki nie będzie serwisu który będzie
"all in 1" to nie ma co kupować. Seriali foxa nie ma na netflixie, a takie kości bym obejrzał sobie z lektorem np. Albo zagubionych z napisami
  • Odpowiedz
@korni007:
Nie mam netflixa.
Chce serial to ściągam z sieci, a nie czekam na fox czy axn z reklamą medykamentów 12minut na odcinek.
Chce program z prime time w tv to odpalam tvp vod, player czy iple na mi boxie i oglądam dorota remontuje, usterka czy inne voice of poland, top model czy agent.
Tv mam tylko do sportu.
  • Odpowiedz
@brednyk w play store sa chyba wszustkie filmy tylko wypożyczanie za 17cebulionow filmu to patologia. Jakby byly takie pakiety ze za X pln moge wypożyczyć X filmow to bym im oddal pieniadze, np. 21 filmow za 30 pln i tak co miesiac mi obciagaja te sume, albo jak wybiere wiekszy pakiet to dają jakis bonus.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brednyk: mam od kilku lat osiedlową tv za 16zl xD są zagraniczne stacje gdzie osł#!$%@? się z angielskim bo content to raczej shit, jest polsat sport i TVP sport i wystarczy. W tej cenie to miud. Netlix niestety wszystkiego nie załatwia.
  • Odpowiedz