Wpis z mikrobloga

@NetJaro: kolor płytek dobrałbym do koloru paneli, blat w kolorze górnych półek, szafę z lodówką oddzieliłbym od reszty pomieszczeń ścianą choćby z k-g żeby ściana tworzyła całą powierzchnię :) nie podobają mi się białe matowe kuchnie - dzisiaj są ładne i popularne ale brzydko się zestarzeją, ciężko też utrzymać czystość choć tu rozumiem, że mają w jakiś sposób powiększyć pomieszczenie
  • Odpowiedz
@qbad89: dzięki :)
@sankilatem: dzięki :) dwa pełne dni trzeba liczyć, z tym, że my zawsze wszystko mamy przygotowane na warsztacie, nawet listwy na zawieszki są docięte na wymiar, LEDy polutowane, drzwi założone wczesniej (przed lakierowaniem, olejowaniem). Ale listwy boczne, górne docinane zagłębiarką na miejscu. W blatach też wycinamy otwory na warsztacie
  • Odpowiedz
@100mph: 2 lata temu 90% kuchni to był połysk, dziś 90% to półmaty + elementy drewna :) Tak jak dziś cegły na ścianach, za kilka lat to będzie lipa, a kto wie, jeszcze boazeria wróci za kilka lat :D
  • Odpowiedz
@NetJaro ładnie wyszło, nie ma co mówić fajnie dopieszczona kuchnia, sam pracuje w branży i widać efekt, a jeszcze zapytam z ciekawości we dwóch na montaż czy więcej jeździcie?
  • Odpowiedz
@sankilatem: we dwójkę, 3os do takiej kuchni to już za dużo :) Tym bardziej, że kuchnia była skladana podczas remontu, gdzie jeszcze była ekipa remontowa.. trochę nie tak jak zawsze robimy, ale termin gonił bo klientka w zaawansowanej ciąży :)
  • Odpowiedz
@NetJaro no jeżeli sama kuchnia i nie 4 piętro bez windy to w sam raz dwóch, u mnie na firmę też tak jeździmy, a co do klientek w ciąży to coś o tym wiem... i miłych wspomnień brak, choć może słabo trafiamy.
  • Odpowiedz
@NetJaro: dziwne, 4 lata temu miałem fanaberię i zamówiłem matową białą szafę na korytarz żeby rozjaśnić go - wtedy stolarz pukał się w głowę, że cebulę bo nie chce błyszczącej a dzisiaj się okazuje że to hit mody :)

w kwestii mebli uznaję jedną zasadę, żeby zawsze tonować wszystko po środku i nie robić nic wg. najnowszych szczytów mody bo im są zrobione bardziej nowocześnie, tym szybciej się zestarzeją ;)

co
  • Odpowiedz
@sankilatem: tutaj było całe mieszkanie, ale nie robione było wszystko od razu. A jeżeli chodzi o transport to przeważnie dzień przed montażem zwozimy meble wieczorem do klienta, aby na drugi dzień przyjechać i od razu zacząć robotę, bo czasami zrzucenie mebli i gratów to 2-3 godziny.. i człowiek zmęczony już na starcie :D
  • Odpowiedz
@100mph: dziś połysków mało, ostatnio kuchnię/szafę w połysku robiłem w marcu :D nie mówię o szafkach do łazienki, bo to przeważnie połysk. A co do samego wyglądu - ta kuchnia mi się podoba, nie zaburza wizji mojej oraz klientki :) Generalnie "klient nasz pan" i ważne by jemu się podobało. Ostatnio urządzałem domek gdzie wszedzie ściany były obłożone deską sosnową, a meble wszystkie były w połysku.. średnio pasowało, ale ważne by
  • Odpowiedz