Wpis z mikrobloga

@xandra: Ciężko im będzie zdetronizować giganta jakim jest Adobe. Nawet gdyby nadgonili programami (a brakuje im jeszcze sporo rzeczy) i objęli prowadzenie jeśli o popularność chodzi to jestem przekonany że po jakimś czasie zaczęli by stosować te same zagrywki co Adobe obecnie.
@funeralmoon: dokładnie. Konkurencja to zdrowa rzecz, nie zdziwię się jak Adobe obniży cenę programów i pakietów jak się ludzie zaczną przesiadać na inne.
Zresztą teraz Adobe wchodzi na rynek z innymi produktami jak Marketing Cloud, zajebiste narzędzie. Więc zaczną zarabiać nie tylko na samych programach.
@xandra: Mają to wprowadzić w przyszłości (tak pisali na forum) w aktualnej wersji nie ma nawet wszystkich narzędzi ;)
Nie podoba mi się że okno pages jest takie wielkie a nic tam oprócz podglądu strony nie ma - brakuje jakiejkolwiek informacyi o przypisanej stronie wzorcowej itp. Aż się prosi żeby dodać tam jakieś rzeczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xandra: na razie z tego co widziałem to bardzo słabo, nie posiada dobrych algorytmów do optycznego kerningu, modyfikowania szerokości znaków i podziału akapitu, więc do składu tekstów na razie się nie nadaje, pewnie minie co najmniej rok zanim będzie się nadawał do czegokolwiek. ale jednocześnie kibicuje, bo monopol Adobe nie jest dobry