Wpis z mikrobloga

Wiem o niezlym wałku jaki się wydarzył w ostatnich tygodniach na terenie naszego kraju z tego powodu w naszej armii wybuchł bunt żołnierzy,a żadne media o tym nie pisnely ani słówka. Nawet wykop o tym nie powiedział. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o plusa. Zawołam i opiszę całą sytuację.
#wojsko #polska #cenzura
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sweet_acc_pr0sa czyli stary był pewnie w partii, jest czym się chwalić


@LinQ: I co się p------------z; takie były czasy. Albo podpiszesz papier partyjny i wystąpisz do armi albo w---------j i szukajsobie pracy gdzie indziej.
  • Odpowiedz
...żadne media o tym nie pisnely ani słówka. Nawet wykop o tym nie powiedział. Ja też tego nie powiem. No chyba, że dacie plusa to w tedy powiem.
  • Odpowiedz
nie wierzę, że 1700 osób zaplusowało takie g---o.


@resuf: Mnie już nic nie zdziwi na tym portalu odkąd kiedyś 6 tys. plusów zebrała neuropkowa pasta (wklejana wcześniej na mirko ze trzy razy) o rzekomej frustracji młodego rodzica bo do żłobków wolą brać dzieci patusów. Tu już same dzieci siedzą, ewentualnie ludzie w wieku i typie tego gościa co dostał publicznie w twarz od jakiegoś patostreamera. Każdą zarzutke łykną.
Thorkill - > nie wierzę, że 1700 osób zaplusowało takie g---o.

@resuf: Mnie już ni...

źródło: comment_H1eiwV19Mxw8j2dD6ooMHrIep32wvUjv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Thorkill:

Mnie już nic nie zdziwi na tym portalu odkąd kiedyś 6 tys. plusów zebrała neuropkowa pasta

Nie przegapisz żadnej okazji aby rozsiewać swoje kłamstwa i manipulacje xD Ten tekst nie atakuje Twojego ukochanego PiSu a po drugie sprawdź sobie naczelny wykopowy manipulatorze jakie są zasady przyjęć do żłobków. Zazwyczaj za trudną sytuację majątkową, dla rodziców samotnie wychowujących dziecko i rodzin objętych opieką kuratora są dodatkowe punkty. Na prawdę, wystarczy
  • Odpowiedz
  • 1
To ciekawe, pytałem moich znajomych żołnierzy z dwóch różnych stron Polski i nic nie słyszeli o żadnym buncie. Słyszeli natomiast, że OP to pewna część roweru...
  • Odpowiedz
Na prawdę, wystarczy 5 minut z Google aby po raz kolejny zdemaskować Twoje kłamstwa.


@InnyKtosek: No to zdemaskuj moje kłamstwa i znajdz mi i ten złobek na Ursynowie (tam mieszka podobna user haqim - jak sam się przyznał). Ja go o to pytałem ze trzy razy, inni ludzie w tamtym wpisie też o go to pytali żeby wskazał konkretny żłobek z takim regulaminem przyjęć. Nie zrobił tego.
Wcześniej dokładnie ten
  • Odpowiedz
Tak, będę teraz biegał po Ursynowie i prosił o podanie zasad rekrutacji


@InnyKtosek: No to po co pisałeś wyżej że wystarczy 5 minut googla żeby zdemaskować moje rzekome kłamstwa? Okazuje że nie wystarczy. A żłobka na Ursynowie który woli dzieci rodziców- patusów od dzieci rodziców pracujących jak nie było tak nie ma.
  • Odpowiedz