Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZdarzaSie: parę lat to w sobie nosiłem. To było 6 sztuk takich większych ale mi pokruszyli przy wyciąganiu. Miałem 2 operacje. Na pierwszej pokruszyli i wyciągnęli te drobne, a na drugiej te 3 większe w całości ( ͡ ͜ʖ ͡) ogólnie to była moja 2 i 3 operacja bo pierwszą miałem z 15 lat temu i też mi wyciagali kilka sztuk. Teraz podobno ma być już
@ZdarzaSie: rodziłem kamienie trzy razy i jeżeli taki kamień w cewce to dla Ciebie delikatne uklucie to ja #!$%@? jesteś tytanem jakimś. Za każdym razem jak kamienie u mnie były w cewce to nie mogłem normalnie chodzić tylko chodziłem tak jakbym miał pełne gacie i to jeszcze powolnym krokiem bo szybszy ruch to był niesamowity ból, porównuje to do bólu jakby ktoś sobie wbił nóż w palec i zaczął nim przecinać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Komaryt: innych na usg nie widzieli, to mam nadzieję że zmiana diety zapobiegnie powstaniu w przyszłości kolejnych i życzę tego samego ( ͡ ͜ʖ ͡)
@patrol798: nospę i pyralgine. Jeśli ich garść nie łagodziła bólu przez kilka godzin, to leciałem na sor. Powodzenia! Pij dużo wody
@ZdarzaSie: dzięki, przeszedłem dwie kołki nerkowe i operację usunięcia kamienia - to było 15 lat temu. Niestety mam znowu ale w drugiej nerce. Zacząłem biegać, wytrząsłem i odwodnilem też chyba nerki i siknąłem krwią. Wody piłem dużo ale z dietą bywało rożnie, poza tym za dużo piwa. Chodzilo mi czy dostałeś jakieś leki wspomagające wydalniczą pracę nerek itp. Dostałem Nefrocol, Urocal i Spasmolina. Z przeciwbólowych dostałem dość mocny Tramal.