Wpis z mikrobloga

#gry #londyn #taxi #uber #midtownmadness #staregry #gimbynieznajo

Lubię fajne samochody, klasyczne, sportowe, jakieś rzadko spotykane, jak widzę taki, to robię jemu zdjęcie.

W Bydgoszczy stoi londyńska taksówka i tak sobie przypomniałem o tym, że w grze Midtown Madness 2 są zdjęcia pojazdów (Vehicle Showcase). Dlaczego na zdjęciu (zdjęcie w komentarzu) w grze jest wygenerowany komputerowo samochód, a nie realny? Chodzi po prostu o to, że z oszczędności na licencję nie dali prawdziwego lub ze względu na brak możliwości zdobycia licencji? W grze jest Hummer, ale zupełnie inaczej się nazywa w grze i też jest wygenerowany xD

Tak przy okazji, dlaczego Midtown Mandess 1, jest nazywane często Midtown Madness Chicago Edition? Wiem, że to jest miasto w tej grze, ale innych wersji wtedy nie było, to była jedyna.

I jeszcze jedno pytanie, kiedyś zastanawiałem się, co to jest "Show roster", po ukończeniu każdego wyścigu jest menu (zdjęcie w komentarzu) i w nim jest ta opcja, ale jest ona zablokowana, czy ktoś wie po co to?
krykoz - #gry #londyn #taxi #uber #midtownmadness #staregry #gimbynieznajo 

Lubię ...

źródło: comment_8HMTLSfkGsSR7ZJ59Ltz4JIALtAQdXdX.jpg

Pobierz
  • 6
@Student_AWAS: Możliwe, nawet w grze jest opcja, że można dodać inne lokacje, ale nadal w nazwie gry było Chicago Edition. Był też oficjalny program do tworzenia własnych pojazdów, ale tylko jeden pojazd był dodatkowy zrobiony przez Angel Studio.
@zlotuwa: Ja pamiętam skakanie londyńską taksówką w tym crash course, co się po tych platformach na wodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obie części przeszedłem na poziomie PRO, tylko w MM2 nie dałem rady przejść dwóch wyścigów, ale resztę jakoś się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)