Wpis z mikrobloga

Jeżeli na finansowanych przez państwo uczelniach można zdobyć tytuł profesora, czy doktora teologii, a potem nawet uzyskać grant badawczy, to dlaczego ja nie mogę zrobić profesora w startrekologii?

Wszystkie sezony zaliczone po kilka razy, memory alfa znam na pamięć, spokojnie mógłbym zostać oficjalnie profesorem. Nawet nie zdajecie sobie sprawy katole jak głęboka jest filozofia wolkan.
#bekazkatoli #nauka #startrek
lakukaracza_ - Jeżeli na finansowanych przez państwo uczelniach można zdobyć tytuł pr...

źródło: comment_pBoKd9wag1En7vTGHhsS7pTbHrqILZgF.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_: Najpierw trzeba zarejestrować jako związek wyznaniowy (albo poprosić króla, żeby tak ustanowił i *uj). Co do możliwości bronienia prac naukowych, wpisania do średniej na świadectwie i zdobywania grantów... To ja nie wiem gdzie i jak Polacy pobłądzili gdy przyznawano to czarodziejom dawnego boga Elahima...
  • Odpowiedz
@elo490500: ehh ale przecież to chodzi o wiarę nie o dowody, ja nie wierzę w bogu to go nie ma na tym polega wiara, żadne dowody mnie nie przekonają bo to W I A T A a nie dowody

#pdk
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Informacja nieprawdziwa. Oczywiście, że możesz. Na wydziałach filmoznawstwa, literaturoznawstwa, czy kulturoznawstwa powstaje masa publikacji w takiej i podobnej tematyce.
  • Odpowiedz
  • 1
@lakukaracza_ teologia ma sens jeśli nie jest jednostronna wyznaniowo i skupia się bardziej na historii wierzeń ludzkich itp, ewentualnie na psychologicznych aspektach wiary
  • Odpowiedz