Wpis z mikrobloga

No to tak, nie wiem od czego zacząć. Jest pełno opcji co się w najbliższym czasie wydarzy, ale według mnie niestety wystalkowanie Klocucha jest prawdą, a ten cały Paweł Ptak to on. Wystawa została przeniesiona oczywiście, nie przez to, że niebezpieczeństwo itd. tylko właśnie o wystalkowanie Klocucha. W tym czasie będzie miał czas na zastanowienia co robić i jak się zachować. Według mnie za parę dni ewentualnie tygodni Klocek nagra film z wyjaśnieniami "co? po co? na co? dlaczego? jak?" ( oczywiście jak chyba każdy chciałbym, żeby Klocuch robił dalej swoje ). Po rzekomym wystalkowaniu Klocuch będzie chciał iść w jakąś poważniejszą branżę lub biznes. To co on robił przez te 8 lat ( może nadal będzie robić ) jest/było niesamowite, jest to perełka w historii polskiego youtube. Jeśli ta akcja z wystalkowaniem to troll to jestem w szoku, ale jedna rzecz, by mnie dziwiła. Skąd ten Paweł Ptak? Tak jak jeden użytkownik, a dokładniej Clefairy napisał - "Nie jest możliwe, że to tylko zwykł bait ponieważ musiałby być przygotowywany od co najmniej 10 lat, a podstawiony Paweł Ptak musiałby w tym czasie równolegle z klocuchem chudnąć, nauczyć się języka niemieckiego oraz iść na te same studia co Klocuch. Dowody dają nam jedyną słuszną odpowiedź". Jeśli Klocuch sam się pokaże ( w co niestety wierzę) to ta wystawa 6 października będzie takim podsumowaniem i zarazem spotkaniem z nim. To co napisałem to tylko moja teoria, która może być błędna lub prawdziwa. W każdym bądź razie #muremzaklocuchem . Pozdrawiam ;)
#klocuch
  • 12
@Prozdrowotny: wyłączą komunikacje GSM w całej Polsce?

Nikt normalnie nie rezygnuje z wystawy, którą przygotowywało się przez ostatnie miesiące z powodu rzekomych anonimowych gróźb. Zresztą te groźby to w jakim celu? xD

Zwykła wymówka, bo wystalkowanie klocucha jest obecnie zbyt gorące i Ptak musi obmyślić co dalej z tym zrobi.
Jesli miałby się pojawić 6 października na wystawie to pewnie by trzeba coś większego wynająć, stadion narodowy (najwyżej nie wszyscy zainteresowani wejdą ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja tam już czekam za autobiografią