Wpis z mikrobloga

Cześć, jaka obecnie oferta jest najkorzystniejsza jeśli chodzi o telefonie komórkowa? Interesują mnie oferty niezobowiązujące bez telefonu, czyli karta + abo z krótkim okresem wypowiedzenia.

Jedna opcja to dla mamy - myślę 3gb internetu +no limit +SMS korzysta sporadycznie, nie jakoś dużo, więc myślę nad nju bo jak nie wykorzysta to zapłaci mniej

No i kolejna opcja to opcja dla mnie aktualnie mam na kartę w Orange za 25 zł nie wiem ile internetu chyba 15gb i no limit, jest coś lepszego w tej kasie?

Co polecacie dla mnie a co dla mojej mamy?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#orange #play #plus #plush #njumobile #tmobile #telefony #virginmobile
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witaj @BardzoWyimaginowanyNick: Co powiesz na propozycję Plusha? Posiada on zarówno ofertę na kartę, jak i na abonament - obie za 25 zł.
1. Oferta na kartę składa się z: nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów, Pakietu Internetowego 10 GB oraz dodatkowo bezpłatnego transferu na serwisy: Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp.
2. Drugą ofertą jest abonament. Masz do wyboru dwie opcje: umowa na czas nieokreślony lub na 24 miesiące.
- Umowa na czas nieokreślony: Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich, 10 GB na start (im dłuższy masz staż w sieci, możesz otrzymać więcej transferu – max 20 GB) + 10 GB na serwis YouTube. Dodatkowo bezpłatny transfer na Social Media, możliwość aktywacji usługi „Wakacje”, która polega na tym, że możesz zawiesić świadczenie usług i nie płacić abonamentu.
- Umowa na 24 miesiące: Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich, 15 GB przez cały okres trwania umowy + 10 GB na serwis YouTube, bezpłatny transfer na Social Media. Dodatkowo przy przejściu z abonamentu lub mixa od innego operatora otrzymasz 3 pełne okresy rozliczeniowe
  • Odpowiedz
@Specjalista_Plus: szczerze Orange nadal was bije, szczególnie jeśli chodzi o ofertę dla mnie. http://bezlimitunakarte.pl

Dostaje 15gb co miesiąc ijak doładuje za minimum 30 zł to mam jeszcze 15gb (5zl mi się odkłada czyli co 6 doładowanie mam z konta telefonicznego) + jeśli utrzymam ciągłość dostaje 1gb więcej co miesiąc. Poza tym we wrześniu jakoś będzie rok czyli dostanę 17gb za 25 zł.

Więc czekam na dalsze propozycje ( ͡°
  • Odpowiedz
@BardzoWyimaginowanyNick
Dostaje 15gb co miesiąc ijak doładuje za minimum 30 zł to mam jeszcze 15gb (5zl mi się odkłada czyli co 6 doładowanie mam z konta telefonicznego)

Mirku wystarczy jak doładujesz za 25 zł. I w ten sposób zyskujesz jednondoladowanie z transferem na 6 miesięcy.
  • Odpowiedz