Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 32 lata i niedawno wydałem książkę we współpracy z siostrą - z tego tytuły organizuję małe #rozdajo ! Do wygrania trzy egzemplarze książki z wysyłką na wskazany przez zwycięzców adres. Jedna książka zostanie rozdana między osobami plusującymi ten wpis, które napiszą najgłupszy komentarz, drugi egzemplarz dostanie osoba, której komentarz pod tym postem opisujący co przeszkadza jej w trzymaniu dobrej diety, dostanie najwięcej plusów. Natomiast trzecią książkę dostanie osoba, która napisze najciekawszy komentarz na temat: czemu tak bardzo lubi nas nasz brzuch. Zwycięzcy zostaną wyłonieni jutro o godzinie 23.

"Jadłospisy odżywcze" to jedyna taka pozycja na polskim i zagranicznym rynku wydawniczym - ponad 180 stron z 70 graficznymi przepisami, w książce na spirali, której z przyczyn braku grzbietu nie kupi się w księgarniach (a szkoda, bo dzięki temu jest niezwykle wygodna). To nie jest książka do popisania się wykwintną kolacją lub atlas pięknie prezentujący się na półce. To książka dla praktyków. Dla wzrokowców i dla osób nie mających czasu. Wszystkie przepisy są w jednakowej kaloryczności (śniadania 400/500 kcal, obiady 500/600 kcal, kolacje 300/400 kcal i przekąski 150/250 kcal). Przy każdym przepisie jest dokładna rozpiska pokazująca, ile dany przepis dostarcza dziennej dawki 35 kluczowych składników odżywczych. Cała książka ułożona jest w ten sposób, że wybierając dowolne śniadania, obiady, kolacje i przekąski, dostarczymy sobie komplet składników odżywczych.

Jeżeli jesteście zainteresowani wejdźcie na www.dietaodzywcza.pl/jadlospisy i już teraz dowiedźcie się więcej na temat książki.

#ksiazki #literatura #czytajzwykopem #polska #gdybym #ukradlemopis
matizlob - Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 32 lata i n...

źródło: comment_mf2xLG3E3KJtGyW20GSDelcv54dwcc5G.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • 0
Najbardziej przeszkadza jak trzeba szukać jakiś specjalnych składników za którymi trzeba latać po sklepach bo nigdzie nie ma. Dodatkowo to czas spędzony w kuchni który przy niektórych przepisach nie jest tego wart.
  • Odpowiedz
@matizlob: Mi w trzymaniu diety przeszkadza to, że kiedy moja różowa ma ochotę na coś niezbyt zdrowego do jedzenia to wierci mi dziurę w brzuchu i niestety jej ulegam...

  • Odpowiedz
  • 0
@matizlob w trzymaniu diety najbardziej przeszkadza mi ograniczony budżet. Chce sobie człowiek zjeść coś zajebiście zdrowego a tu... czasem lenistwo bo np zaśpię ( ͡° ʖ̯ ͡°) i wtedy wjeżdża jakiś fast food
  • Odpowiedz
@matizlob: jeśli chodzi o głupi komentarz: w moich rękach znalazły się niechciane książki alt-medyczne i tam piszo, że na walkę z otyłością to potrzeba tylko jeść wytłoki z buraka, i tylko wytłoki z buraka, i jak się zachce pić czy jeść, to zajeść suchym burakiem. Można zrzucić nawet pół kilo dziennie w ten magiczny i zdrowy sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę się rozejść, tylko tak da
  • Odpowiedz
i, w książce na spirali, której z przyczyn braku grzbietu nie kupi się w księgarniach (a szkoda, bo dzięki temu jest niezwykle wygodna).


@matizlob: pracowałem w empiku i 2 innych księgarniach i w każdej były książki z takim brzegiem.
  • Odpowiedz