Wpis z mikrobloga

@tommie-182: Hehe, no beka bo idol :--DDD
Prawda jest taka, że to był mały kanał ze specyficznym poczuciem humoru, tworzony w wyjątkowej i niepowtarzalnej konwencji. Nie wybijał się na skandalach, trendach i dramach, nie komrcjalizował się, wyśmiewał celnie twórców, zyskał sympatię wielu widzów i popularnych twórców. I nagle wpadły Karaluszki poświęcając czas i siły tylko po to, żeby zepsuć komuś zabawę, bez powodu. Jak autystyczne dziecko które podlatuje widząc Mikołaja, o
@Rzuku: autystyczne debile to go oglądają. ileż to razy Wy niszczyliście komuś życie, ale to było okraszone waszym hymnem wykop was przejrzał wykop już wie nikt nie zadziera z wykop peel :-DDDD i wszystko było wporządku. a teraz ktoś inny wystalkował Waszego boga i nie możecie się pogodzić z tym, że on nie ma 12 lat i funkcjonuje pod imieniem i nazwiskiem Paweł Ptak w społeczeństwie xD
@tommie-182: No tak, bo stalkowanie kogoś kto chce być anonimowy, niszczenie otoczki i publikowanie danych to przejaw dobrego gustu, a oglądanie filmu w zaciszu domowym to debilizm :v Hurr durr ja nie lubie to gupie to jes.
Niszczyliśmy życie? My, czyli kto? Użytkownicy wykopu? Czyli ty też, bo jesteś jego częścią, tak samo jak ja. Schizofrenia za mocno ci już wchodzi, jest bogiem, bo oglądam jego filmy? Tak samo moim bogiem
@tommie-182: Tu jeszcze cięższy przypadek xD Reprezentujesz idealnie karaczanowy poziom dyskusji. Generalizowanie, hiperbolizacja, hipokryzja, zwroty "Wasz idol", "wasz bóg", "płaczecie", "nie możecie się pogodzić" itp. O merytorykę to się nawet nie otarło. A co ci wmawiam? Że jako część wykopu niszczyłeś innym życie? Właśnie mi wmaiałeś to samo, deklu xD

ileż to razy Wy niszczyliście komuś życie

Sam się pocisnąłeś, geniuszu
@Rzuku: no nie, różnica jest taka, że Ty bazujesz na błędnych założeniach, wmawiasz mi, że przylazłem tu z karachana i że uczęszczam do gimnazjum, jakąś schizofrenię i nie wiadomo co jeszcze. a ja nikomu nic nie wmawiam, tylko operuję faktami. społeczność wykopu była wyjątkowo zjednoczona decydując się na niszczenie kanałów patostreamerów czy innych osób prowadzących różne biznesy (już nie dywagując czy i komu się to należało).
@tommie-182:

wmawiasz mi, że przylazłem tu z karachana

Napisałem, że reprezentujesz karaczanowy poziom dyskusji, czyli niezależnie czy jesteś stamtąd - pasujesz tam idealnie.

że uczęszczam do gimnazjum

Jeśli dorosły człowiek wychodzi z założenia, że ktokolwiek myślał, że klocuch ma 12 lat, to współczuję.
Twoje wypowiedzi są charakterystyczne dla dzieci z gimnazjum. Jeszcze tylko czekać na określenia "ktoś ma bul dupki"

jakąś schizofrenię

Złożyłem, że jesteś chory, ale to widocznie głupota kazała
@Rzuku: dobra nie chce mi sie czytac tych wysrywów ad personam bo widzę, że znowu bazujesz na jakichś fałszywych założeniach. witamy w internecie, mamy 2018 rok, nikt nie jest w necie anonimowy, teraz padło akurat na klocucha i to jego zdemaskowano, poza tym po tej ziemi chodzą dziesiątki ludzi, którzy znają go po imieniu i nazwisku. wystarczyloby, że nieodpowiednia osoba weszła w posiadanie tych informacji i cała mistyfikacja w #!$%@?. trudno.