Wpis z mikrobloga

#klocuch

Ludzie w wieku 28 lat: mają rodziny, dostają awanse, kupują samochody, podróżują po świecie, mają pieniądze.

Karaczany w podobnym wieku: zbierają sie w grupy i ścigają bekowego youtubera xDDD
  • 51
  • Odpowiedz
@Kuciniak: trzeba było przeglądać tag zanim zaczęły się wasze wysrywy, zakopujące dowody ;) wszystko jest, trzeba tylko poszukać, a nie teraz powtarzać jeden po drugim "hlip hlip, to nie może być on"
  • Odpowiedz
@Kuciniak Generalnie wczoraj rano/koło południa pojawiło się bardzo dużo rzeczy świadczących o tym fakcie. Wiadomo, nigdy nie będziesz miał 100% pewności, ale za dużo byłoby w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@Protector: A co w tym złego? Humor polegający na celowym używaniu konwencji, w dodatku bogaty w nawiązania do innych twórców/dzieł. Klocuch to nie jest mega inteligentny humor, ale na pewno nie powód do wstydu.
  • Odpowiedz
@tommie-182: Ale możesz mi wytłumaczyć po ludzku z czym mam się pogodzić?

- karaczan ogłasza że znalazł klocucha
- ten typ co go pokazali zaczyna robić sobie z tgo heheszki
- karaczany ogłosiły swoje zwycięstwo

Taki jest DOTYCHCZASOWY bieg zdarzeń. Z czym mam się pogodzić? Z tym że karaczany to inwalidzi już sie dawno pogodziłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tommie-182: to ty postawiłeś tezę więc ją udowodnij. Ja słyszałem że @tommie-182 to ukryty agent homo lobby, chcesz dowody to sobie znajdź a w dodatku nie jesteś w stanie udowodnić, że nie.

  • Odpowiedz
@Kuciniak: ale mi wcale nie zależy, żeby zmieniać Twoje zdanie? zrób swój research zanim napiszesz głupoty, że dowodów nie ma. a skomentowanie Twojego porównania sobie odpuszczę, bo nadaje się wyłączne do zgłoszenia.
  • Odpowiedz