Wpis z mikrobloga

@Kyrtap575: nie ma na to szans, moja milosc do blizniego konczy sie w miejscu, w ktorym nie moge drugiej osoby nazwac swoim bratem. Wy jestescie, najzwyczajniej w swiecie, wrogami, a to co chrzescijanie zwykle robili z wrogami odbiega od zliberalizowanego przez media Boga dajacego soba pomiatac na lewo i prawo. To nie nienawisc. Gdyby wrocily czasy inkwizycji stojac pod stosem nazwalbym to milosiernym nawroceniem, bo milosierdzia we mnie sporo.

To
  • Odpowiedz
@SzalonyBombardier:
Jakim 15 latkom? Dlsczego klamiesz odnosnie mojego wieku?

Znowu popełniłes grzech. :v

Poza tym albo jestes kipeskim trollem albo zwyczajnie nie spełnionym chrześcijańskim terrorysta. Jak chcesz w tski sposób głosić swoją wiare to jedz do Indii. Tam znajdziesz wielu tobie
  • Odpowiedz
@Kyrtap575: co Ty sobie obiektywnie lub subiektywnie myslisz obchodzi mnie jak zeszloroczny snieg. Nie jestem pewien czy moge nawet uwazac Cie za istote ludzka, wciaz nad tym dumam, czy blizej Ci do zwierzecia.
  • Odpowiedz
@Kyrtap575: oho, gimboateizm przejawia sie u ciebie nawet w normalnej rozmowie. Zawsze wiesz lepiej nawet to co kazdy chcial powiedziec. Owszem, chodzilo. :) IQ wpadlo pod noz z racji faktu, ze wydaje mi sie, ze rozmawiam wlasnie ze slynnym aktorem Piotrem Swendem. Takie mam nieodparte uczucie!
  • Odpowiedz
@Kyrtap575: owszem, chodzilo :) Odpowiedz na pytanie masz tez powyzej. Prawda jest taka, ze przyjdzie pora i na ciebie. Mozesz patrzec na mnie jako na nowy gatunek katolika, ktory wyewoulowal dzieki staraniom takich jak ty. Jestem pewien, ze za kilka lat bedziemy waszym najwiekszym koszmarem :)
  • Odpowiedz
@Kyrtap575: czytaj ze zrozumieniem, cala wasza niewiedza i nienawisc, a takze czysta "wiara" w ateizm (bo to po prostu inna religia tylko jestescie zbyt glupi zeby to zrozumiec) bierze sie z braku czytania ze zrozumieniem. Owszem, chodzilo i koncze te rozmowe, bo rozmowa z ateista jest jak rozmowa z kamieniem, albo gownem, bo przy okazji mozna najsc tym smrodem.

Mentalnosc i IQ, a nie mentalnosc uzalezniona od IQ. Mentalnosc poniewaz
  • Odpowiedz