Wpis z mikrobloga

Szukam z okolic #rzeszow korepetytora/korepetytorki przygotowującego do matury z chemii. Zależy mi na spotkaniach indywidualnych. Ma ktoś kogoś godnego polecenia? Szukam dla siostry.

#matura #chemia
  • 6
  • Odpowiedz
@dmde: Żaden korepetytor nie przygotuje jej do matury. Musi chodzić do szkoły, przerabiać arkusze, schematy i cisnąć materiał. Chemia jest jednym z łatwiejszych rozszerzeń zaraz po fizyce.

Niech znajdzie motywację do nauki i ciśnie wszystkie zagadnienia. U mojej siostry ludzie po korepetycjach pisali rozszerzenia gorzej od tych, którzy woleli sami się pouczyć. Na korepetycjach nauczy się tylko złych nawyków.
  • Odpowiedz
Na korepetycjach nauczy się tylko złych nawyków.


@RezuNN: Kiepsko udzielasz korepetycji albo brałeś korki, żeby zdać i zapomnieć. Albo rodzice ci kazali a nie chciałeś. Nie mierz wszystkich swoją miarą. Miałem kilkoro zdolnych uczniów chcących się dowiedzieć czegoś więcej niż z lekcji, dobrze im szło i dostawali wysokie stopnie.
  • Odpowiedz
U mojej siostry ludzie po korepetycjach pisali rozszerzenia gorzej od tych, którzy woleli sami się pouczyć


@RezuNN: Może dlatego, że Ci co uczyli się sami nie mieli problemów ze zrozumieniem chemii, a potrzebowali jedynie przyswoić pewną porcję materiału? Osobiście ograniczyłem przerabianie arkuszy do minimum (tylko te które robione były na lekcji) i napisałem najlepiej jak się da. Także nie generalizuj, bo nie ma jednoznacznej reguły. Jako korepetytor z długoletnim doświadczeniem wiem,
  • Odpowiedz