Wpis z mikrobloga

Witam, jestem ZDEGUSTOWANY jakością polskich papierosów, zapaliłem ukraińskie parliamenty które przywiozłem rok temu z Kijowa i pitok mi odpadł takie dobre. Czy w Polsce można zapalić coś dobrego oprócz cudzesów lub kręconych? Jestem niedzielnym palaczem, paliłem ostatnio malbeki, camele, czesterfildy i rotmansy. Zapraszam do dyskusji.


#papierosy
  • 5
@GigaCzad: polskie są gorsze, by palacze przestali palić. Unia Europejska, narzucila już ze smakowe są zakazane w większości państwach członkowskich Unii, do 2020 maja tez z obiegu zniknąć mentolowe papierosy podobno. Ukraińcy mają dobre szlugi, bo nie należą do Unii i ich przepisy dopuszczają produkcję dobrych papierosow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale można chyba przywieźć ileś paczek z Ukrainy do Polszy, jeśli się nie mylę
@GigaCzad: Moim zdaniem black devile mają jakiś podjazd do zwijanych i jeszcze papierosy producentów którzy głównie są znani z tytoniu (np. pueblo), mimo tego zwijanych nie pobijają a jakość palenia do ręcznych jest gorsza, ale nie drapią w gardło i smak jest ok.