Wpis z mikrobloga

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Mam wrażenie ze niektórzy krytykę wykorzystują do tego by się wylansować. Jeszcze akurat konstruktywna krytyka zawsze się przyda. IMHO ta gra może być wyłącznie dobra albo świetna - za dużo kasy i czasu zainwestowano, by to nie wyszło.

A tak na marginesie, czy Redzi zrobili kiedyś słabą grę?
Podejrzewam, że wątpię
#cyberpunk2077 #gry #cdprojektred #cyberpunk
  • 11
@Leshak: po prostu pokazuje, ze redzi maja tez słabsze tytuły i nie ma co pompować balonika bo może być zawód... w3 był świetny, ale poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko i większość jak widzę oczekuje przebicia tej poprzeczki. Gra mała nie oznacza, ze musi być słabsza ;)
@czuczupikczu ale Wothcery powdtawaly w malym gronie w krotki czas. CDPR robia teraz gre dluzej niz Wieska 3 o ile sie nie myle, a jak wiadomo, byleczego nie dostana. Nie mowie,ze C2077 pobije Wieska. Ale na pewno bedzie porzadna gra, z ciekawym swiatem i duza iloscia roboty.
@Leshak: rozumiem kredyt zaufania, ale osobiście podłodze do tego z zimna głowa. Wole sam sobie nie wmawiać, ze cyberpunk2077 to będzie sztos bo jest ryzyko zawodu i wole tego uniknąć. Dodatkowo ofensywnie gry po jednym trailerze nie jest dość miarodajne, na pewno to Kopernik nie zyje ;)
@czuczupikczu: Obstawiam, że gra będzie dobra. Ale i tak będzie wielki zawód "bo to nie Wiedźmin". Trzeba pamiętać, że tamtą historię poprzedzały 2 inne części dające nam zarys fabularny, tutaj mamy historię od 0. Masa osób się właśnie przez to "odbije" oczekując cudów :P
@czuczupikczu ale Wothcery powdtawaly w malym gronie w krotki czas. CDPR robia teraz gre dluzej niz Wieska 3 o ile sie nie myle, a jak wiadomo, byleczego nie dostana. Nie mowie,ze C2077 pobije Wieska. Ale na pewno bedzie porzadna gra, z ciekawym swiatem i duza iloscia roboty.


@Leshak Wiedźmin 3 jest ewolucja wiedzmina 2. Wiec można powiedzieć, że robił się bardzo długo ( ͡º ͜ʖ͡º). CP to
@Variv: No to tak jak napisałem przed chwilą, W3 miał już podłoże fabularne i był rozwinięciem wcześniejszych części. CP będzie musiał "samodzielnie" przekonać do siebie ludzi, co może się nie udać "bo to nie ten sam klimat co Wiedźmin". Wątek fabularny może być "słaby", ale myślę, że to bardziej można porównać do sytuacji Skyrima. Sam wątek fabularny jest słaby, ale mapa otwarta, dużo misji pobocznych i zawsze coś się dzieje. Tutaj
@Leshak: @Variv: właśnie chodzi mi o to co napisał Variv. W3 bazował na istniejącym świecie i postaciach, dodatkowo średniowiecze, miecze, strzygi to uniwersum które kochają masy, a CP co prawda będzie bazować na CP 2020 ale to nie jest nic mainstreamowego, cały gatunek jest blizej niszy (co pokazuje malał uczta gier w tym klimacie). Zapowiedzi mogą wyglądać świetnie, ale jak masa ludzi zasiądzie do gry to może odkryć, ze to