Wpis z mikrobloga

@shinigami26 W pierwszej kolejności dbam o swoich klientów, a nie o obcych ludzi, którzy nie do końca rozumiejąc sytuację ślepo mnie krytykują :) Wysłałem dzisiaj kilkaset paczek - wszystkie musiałem samodzielnie spakować, zarejestrować w systemie i nadać, co zajęło mi całą noc i cały dzisiejszy dzień, jednocześnie odpowiadając na wiadomości dotyczące zamówień w różnych kanałach komunikacji. Na zarzuty ze znaleziska odpowiem wtedy, kiedy mi to będzie pasowało, a nie na zawołanie obcych
W pierwszej kolejności dbam o swoich klientów, a nie o obcych ludzi


@itsatrap: Nie sądzisz jednak, że Twoi klienci którzy zakupili książki też chcieli by dowiedzieć jak Ty odnosisz się do całej sprawy? Chyba klienci mają prawo znać prawdę?

Na zarzuty ze znaleziska odpowiem wtedy, kiedy mi to będzie pasowało...

@itsatrap: Czyli pisząc "Do Ciebie i wszystkich szczególnie zainteresowanych -odniosę się za kilka godzin do Twojego znaleziska" rozumie, że
@shinigami26: Odpowiedział na zarzuty tutaj: https://www.wykop.pl/link/4497431/comment/57986297/#comment-57986297 Po jego wypocinach jest moja replika. W skrócie- jest gorzej niż myślałem bo okazuje się, że oryginalna książka jest w CAŁOŚCI na stronie autora za darmo, a dodatkowe 200 stron wzięło się głównie przez zmianę formatu na A5 i dodanie obrazków! Ale typ dalej twierdzi, że jest ofiarą i nic złego nie zrobił...