Wpis z mikrobloga

Wszedłem na fanpage PiS'u na fb. Jak patrze na te komentarze to płakać mi się chce...

Szanowni Państwo program 500 plus zmienił na lepsze życie milionów rodzin i dzieci w Polsce. Opracowanie kolejnego programu zbliżonego do 500 plus czy dobry start byłoby doskonałym impulsem dla polityki pro-rodzinnej i co istotne realną pomocą dla milionów Polaków. Szanowni Państwo zmieniajcie Polske na lepsze nie bacząc na cały "przemysł pogardy" w wykoaniu PO. Oni nie potrafią spierać się na argumenty i programy w merytoryczny sposób,może w przyszłych kadencjach doczekamy się mądrej i merytorycznej opozycji która będzie potrafiła przedstawić program rozwoju Polski.


Ogólnie to co drugi wpis jest na opozycje, albo "A ZA PEŁO TO BYŁO DOPIERO CHOWO". Kua, co mnie obchodzi PO, opozycja, przeszłość. Rządzi teraz ten i tego się powinno oceniać i rozliczać
#pis #polityka #zalesie #bekazpodludzi #dobrazmiana
  • 8
@stoprocent: Nie jestem fanem PO, nie głosowąłem na nich xD
Nie rozumiem czemu porównujesz PIS do PO, ja rozliczam rządy obiektywnie, a nie wzgędem gównianego układu odniesienia.
Osobiście wole nic, niż 500+. Jak PIS doszedł do władzy modliłem się by nie zrealizowali swoich obietnic
@Hazyl no a kogo mam oceniać dwie partie które rządziły w ostatnich latach, nie lubię obu ale patrząc na te dwie to PiS działa dużo lepiej niż po, którzy nie zrobili kompletnie nic dla ludzi a zrobili dla siebie
@stoprocent: Dla ludzi? xD
Ciekawe, których... Ceny poszły w górę, zarabiam dosyć nieźle jak na 23 latka, a nie stać mnie na nic. Nie mam żadnych przywilejów, a musze opłacać tych co nic nie robią. Przed skończneiem inżynierki zacząłem pracować na praktykach teraz mam dobrą prace, ale przez to muszę iść zaocznie ma magisterkę. Mimo, że uczelnia jest państwowa to muszę płacić za studia. Dlaczego? Ponieważ pracuje i utrzymuje tą uczelnie,
@Hazyl to nie PiS cię okrada i mnie okrada każdy rząd który dorwie się do władzy. Żadna z partii nie robi nic by żyło się tu lepiej szczególnie młodym bez dzieci. Nie chodzi o patologie bo w pracy mam ludzi którzy mają 2-3 i im bardzo pomaga to 500. Więc nie należy gadać że to jest zło. Lepsze to niż #!$%@? c na kościół czy na większe premie. Trzeba się przyzwyczaić że
@Grubsztyk: Nie mam nic przeciwko zapie***. Mam przeciwko temu, że zabiera mi się pensje by dać tym którzy nie pracują ...

@stoprocent Państwo zabiera mi połowe pensje, jakby chcieli mi pomóc wystarczyłoby, żeby zabierali połowę mniej i nikomu nie byłoby trzeba pomagać