Wpis z mikrobloga

  • 1
Joyetech Exceed D19 
Joyetech EGo AIO Quick
 Eleaf ijust s
Co o tym powiecie? Napalilem sie na ijusta3, alw jak czytam recenczje, to ten ijist 3 bardsiej dla puszczania sobie chmurki niz palenia, a mi wlasnie chodzi o palenie. Wczoraj udalo mi sie opchnac Volisha View whita i tak mysle co kupic do 200zl. Chodzi mi o palenie, a nie puszczanie chmury jak z komina petrochemii.
#epapierosy #epapieros
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Waspin nie znam.sie na tych boxach i pytania: - czy pożera liquidy jak #!$%@?? Nie chce dziennie wlewac 10ml lub wiecej? - jak jest z tym akumulatorem? Na dlugo takie cos wystarcza? - a grzalki? Czy do czegoś takiego trzeba samemu je robic?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daburi: wiesz, ja nie wiem jak planujesz to używać, jak będziesz od rana do nocy chmurzył, to pójdzie szybko. W środku grzałki są identyczne jak w ijust s, tylko atomizer jest nieco lepiej wykonany. A bateria trzyma długo (możesz kupić 3000mAh lg hg2 albo vtc6, nie kupuj AWT ani Efest ani niczego co ma więcej pojemności, bo to chińskie ściemy) - to tyle samo co w ijust s, ale jak wydasz
  • Odpowiedz
@Daburi: ego aio grzałka 0.5ohm a zalewac lq 18mg lub samemu robić z shota 20mg grzalka wytrzyma bardzo długo w moim przypadku 4-6 tygodni i muszę kupić grzalke a 10ml starcza na tydzień bo użytkuje głównie w pracy po pracy mam parowóz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Waspin wzialem wlozylem akisa wlaczyl sie a ti patrze dym i nie dalo sie wylaczyc i os razu grzalka przepalona, zaczynam powoli zalowac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Waspin druga wlozylem i jest git wszystko, ale i tak jutro ide do e dymu wyjasnic sprawe dlaczego po uruchomieniu sam sie wlaczyl i grzala sie stopila.

Mam pytanko, bo patrze na budowe tych grzalek i w sumie nie daloby rady samemu jej zrobic? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daburi: raczej średnio. Do tej pory od 2,5 roku znam 2 osoby, które to przewijają. Za poniżej 100zł masz dedykowany atomizer pod własne grzałki, po co się męczyć z fabrycznymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daburi: nie. bo do pico pasują atomizery do 22mm tylko. Za to jest ich kilkadziesiąt o ile nie kilkaset (szukaj RTA i RDTA)
  • Odpowiedz