Wpis z mikrobloga

mirki, wiecie kto w latach 90 transmitował F1?

w sumie jakakolwiek podpowiedź kto, kiedy i gdzie mogę szukać ewentualnie archiwów z polskim komentarzem by się przydała

najbardziej interesują mnie lata 90, ale wszystko przed kubicą z polską narracją przyjmę z pocałowaniem ręki

#f1 #formula1 #telewizja #motorsport #lata90
  • 13
  • Odpowiedz
nie musze chyba dodawac ze za imole 1993 z polskim komentarzem dam konia z rzedem i cyrograf podpisze - serio, jak ktos ma mozemy sie po pierwszym dogadac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@az_az: Od 2004 r. bodaj TV 4 aż do początków kariery Kubicy, przed nimi prawa posiadał Canal+. Wcześniej nie mam pojęcia, wydaje mi się, że zdarzały się jakieś relacje w TVP, ale tylko o tym słyszałem, osobiście nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@az_az: chyba nie było transmisji po polsku przed 2005 (tv4)

w latach 90 mój ojciec oglądał po angielsku na eurosporcie. Wiem, że eurosport przestał transmitować gdzieś w okolicach 1998 i jedyną opcją dostępną w kablówkach był DSF. To można sprawdzić - są gdzieś w necie listy z informacją kto i w jakim kraju miał prawa do transmisji, sezon po sezonie
  • Odpowiedz
no wlasnie na 100% koniec lat 90 to czas canal+, ale slyszalem ze przed tym byl jeszcze polsat i tvp - myslalem ze znajdzie sie jakis swir co na vhs bedzie mial :-( a i oczywiście chodzilo mi o imole 1994
  • Odpowiedz
@az_az: canal+ / cyfra+. Oglądałem, były tam osobne kanały z większością kamer i można było zmieniać kanały i oglądać np tylko z kokpitu.
  • Odpowiedz
@az_az: w latach 90 transmitował Eurosport na pewno bo sam od 1994 oglądałem najpierw tam, ponadto w polskiej tv chyba tvp2, ale chyba tylko na początku lat 90, na pewno też niemiecki RTL. Pamiętam też, że Canal + Polska nadawał F1 i to na kilku kanałach jednocześnie, gdzie na każdym z kanałów było co innego: główny, walka z przodu stawki, z tyłu , boksy i dalej to onbordy
  • Odpowiedz