Wpis z mikrobloga

Dobra tak całkowicie obiektywnie.

Jakość grafiki - bardzo przeciętna (wręcz mocno przestarzała) na tle innych produkcji.
Styl graficzny - bardzo słaby, kiczowaty i bez klimatu.
Styl walki - brak innowacji, schematyczna pierwszoosobowa strzelanka.
Fabuła - brak dokładnych szczegółów

I powiedzcie mi szczerze czym ta gra niby ma obecnie zabłysnąć i za co należy jej się wspominane GOTY?

#cyberpunk2077 #fanboje #gry
  • 24
@Puccini: @Tomasz_z_Tybetu: Zarówno bicie kuca jak i jakaś dziwna krytyka jest nie na miejscu. Co do obiektywności - nie wiem, czy można obiektywnie ocenić styl walki oglądając streama w #!$%@? bitrejcie, jakość grafiki na nieskończonej grze i na #!$%@? bitrejcie czy fabuła, której widzieliśmy z 3 misje.
@Asterling: #!$%@?, od samego początku wiadomo było że będzie to fps rgiem, jak ci będzie to przeszkadzać to na pewno będzie opcja żeby to wyłączyć. Nie rób z #!$%@? logiki, zrozumiałem system walki tak, jak napisałeś
@Asterling: >Granie w Deus Exa jak w shootera
co? XD ty sobie #!$%@? żartujesz? w Thiefa też grałeś na rambo modzie, bo można?
Z System Shockiem się zgodzę, chociaż to akurat trochę inna bajka
Kingdom Come Deliverance FPSem? Nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w Lichdomie masz przecież cyferki, tylko gra nie jest aż tak dynamiczna, przez co jest ich mniej
Nie zmienia to faktu, że te
@Renzov: Przecież ci napisałem że dwie ostatnie propozycje to nie są fpsy xD Zresztą granie w Deus Ex jako fps jest jak najbardziej możliwe, w każdej części miałeś przecież kupę wszczepów bojowych.
@Renzov: W przypadku tych nowych myślę że obie są praktycznie identyczne pod względem dopracowania itd. W tych starych chyba dało się kilka rzeczy zepsuć przy braku skradania jeśli mnie pamięć nie myli.
I powiedzcie mi szczerze czym ta gra niby ma obecnie zabłysnąć i za co należy jej się wspominane GOTY?


@Clefairy: jak to czym - no spójrz na to KTO to produkuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

prawda jest taka, że 90% oceny graczy novadays to bandwagon effect