Wpis z mikrobloga

Zasada jest prosta. Jeśli jesteś karlicą i masz 150cm do 169cm to nie masz prawa mieć #niebieskiepaski który ma powyzej 179. Nie rozmnażajcie się również bo spłodzicie karły które nie poradzą sobie w życiu. Tylko i wyłącznie kobiety 170cm+ mają prawo do męzczyzn 180cm+ ponieważ prawdopodobienstwo, że dziecko będzie mieć mniej niż 180cm maleje. Tak więc kobieta która ma 170cm najlepiej powinna rozmnożyć się z mężczyzną 190cm gdyż ich dziecko będzie mieć 180 cm przynajmniej a szansa, że będzie niższe niż to 180cm jest bardzo mała. KARLICE PRZESTAŃCIE BRAĆ PRZEROŚNIĘTYCH NIEBIESKICH BO WYGLĄDACIE PRZY NICH JAK DZIECI, STOP KRZYWDZENIU POTOMSTWA.
#przegryw #oswiadczenie #gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marasmeus: ależ ty jesteś zakompleksiona skoro poruszasz takie g---o-tematy.

Nie każdy musi być wysoki. Niscy ludzie są częściej bardziej zwinni i przebiegli. Gdyby każdy byl wysoki życie byłoby mniej interesujące. Mi na przykład wysokie dziewczyny się po prostu nie podobają. Podoba mi się kiedy dziewczyna nie jest wyższa ode mnie nawet, kiedy ma na sobie szpilki.

I żadne piszczenie na Mirko tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
Niscy ludzie są częściej bardziej zwinni i przebiegli


@FiranMercury: XDDDDDDDDDDDDDDDD takie male krasnale assassyny
zajebiscie mnie tym zacheciles zeby tylko ugarniac sie za karlicami, dziekuje pan firanmercury
  • Odpowiedz
@Marasmeus uf, dobrze, że zabraniasz się nam rozmnażać, moja mama teraz nie będzie mogła przegadać Twojego argumentu. Bo ja już nie wiem jak jej tłumaczyć, że nie chce mieć dzieci.
  • Odpowiedz