Wpis z mikrobloga

  • 2
Halo, czy jest na sali jakiś Mirek, który kończył w ostatnich kilku latach technikum informatyczne i robił kwalifikację E.14 (związaną ze stronami/aplikacjami internetowymi oraz bazami danych)?
Chciałbym zadać jedno pytanie :) - nie chcę pisać już we wpisie, żeby nie odpowiadały osoby, które nie mają pojęcia w temacie tylko chcą coś napisać, pytanie napiszę w komentarzu jak się ktoś pojawi

#informatyka #technikum #szkola #edukacja #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
@dziekuje: @folxuxd: powiedzcie tak szczerze jak to było u Was z przedmiotami z tego zawodu: programowanie aplikacji internetowych, administrowania bazami danych, tworzenie witryn internetowych - nauczyciele traktowali serio te przedmioty i czegoś się nauczyliście? Czy raczej olewka, po linii najmniejszego oporu, Wy żeby zdać, a nauczyciel, żeby swoje powiedzieć? Trudno było?
  • Odpowiedz
@folxuxd: no a jak się do egzaminów przygotowaliście? we własnym zakresie? czy po prostu wiedza z programowania starczyła Wam, żeby zaliczyć resztę? ;)
  • Odpowiedz
@BaZyL4 praktyczny jest łatwiejszy niż teoretyczny. Praktyczne arkusze są bardzo podobne do siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak przejrzysz arkusze z poprzednich lat to będziesz wiedział o co mi chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) a jak jeszcze przyfarcisz i będziesz miał na 12:00 albo 14:00 to nie ma opcji żebyś nie zdał
  • Odpowiedz
@BaZyL4: Było spoko, ale miałem #!$%@?, ale i tak miałem jeden z najwyższych wyników w klasie z praktyki i teorii mimo, że miałem masę zagrożeń przez wagary.
  • Odpowiedz