Wpis z mikrobloga

Heteroseksualiści są normalni, to geje stanowią zagrożenie dla dzieci

Wyrzuciła noworodka z okna. Jest akt oskarżenia. śmierć chłopca była wynikiem urazów wielonarządowych głowy, klatki piersiowej i jamy brzusznej, Partnerowi kobiety również postawiono zarzuty, ale dotyczące zupełnie innego przestępstwa

https://www.tvn24.pl/szczecinek-wyrzucila-noworodka-z-okna-jest-akt-oskarzenia,864053,s.html

#neuropa #lgbt #homoseksualizm #heterodewiacja #dzieci #heteropropaganda #prawackalogika
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tommo22: Nie był hetero, to że sypiał z kobietą nie oznacza, że był hetero. Miał kontakt heteroseksualny. Każdy gej może odbyć s--s z kobietą i nie czyni to z niego heteroseksualistę. Homoseksualność / heteroseksualność nie polega tylko na odbywaniu stosunków seksualnych. Naucz się poprawnej definicji orientacji seksualnej. Jak na razie to sukę z logiki robisz Ty.
  • Odpowiedz
@Tommo22:

ale poczęte w ten sposób dziecko nie pochodzi ze związku chłop/chłop tylko chłop/baba. I jeszcze zarzucasz mi że robię sukę z logiki. ogarnij się


Ale nie musi pochodzić. Mało tego. Jego obecny partner zna to dziecko i utrzymuje z nim kontakt. Razem w trójkę jeżdżą na wakacje. Geje - mogą mieć dzieci. Geje - mogą je wychowywać. Nie było tu dyskusji o sposobie poczęcia dziecka i "pochodzenia ze związku",
  • Odpowiedz
@Tommo22: Przypomnę twój argument, bo widzę, że dyskusja zaczyna się rozjeżdżać:

pewnie dlatego nie ma żadnego wpisu o gejach bo nie mogą mieć na chwilę obecną dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p.s. wiem że to wykracza poza twój poziom myślenia ale taka jest prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czy w świetle argumentów, które ci przytoczyłem (jeden rozwiewa wszystkie - statystyki dotyczące rodzicielstwa)
  • Odpowiedz
i wracamy do początku, pokaż geja który "urodził dziecko" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tommo22: Pokaż kobietę, która ma penisa.

nie, nie mogą, między sobą niestety nie ma takiej naturalnej możliwości. Dziecko pochodzące ze związku heteroseksualnego nie może być własnością gejów.


Można się przespać raz z kobietą i mieć dziecko. Nie trzeba być w żadnym związku.
  • Odpowiedz
dziecko należy do ojca i matki a nie 2 chłopów


@Tommo22: Dziecko nie należy do nikogo, nie jest niczyją własnością. Rodzice, bądź opiekunowie sprawują opiekę nad dzieckiem, a nie je posiadają.
  • Odpowiedz
preferuję heteroseksualizm więc nie interesują mnie chłopy przebrane za baby.


@Tommo22: Nie na temat.

tym samym począć dziecko ze związku heteroseksualnego. Bo związek to współpraca/ zgoda 2 osób a nie prowadzanie się za rączkę na lody itp. wg. ciebie związek chemiczny to randki ? ( ͡°
  • Odpowiedz
@jaunas: Homoseksualiści w Polsce są i mogą być biologicznymi rodzicami dzieci oraz sprawują oraz mogą sprawować nad nimi opiekę. Takie są fakty. Redefiniowanie pojęć nie zmieni rzeczywistości.
  • Odpowiedz