Wpis z mikrobloga

Kurde, rok człowiek ponad pracuje. Otrzymuje coraz to więcej zadań. Raz był po podwyżkę to cały mechanizm trwał ze 3 miesiące zanim dostał. Teraz "pogadamy gdy się sprawdzisz". Pierdziele taki system, to nie szkoła kurde, pracuję ponad rok tutaj więc chyba sie "sprawdzam" skoro mam coraz więcej zadań :v I weź czekaj miesiąc bez żadnej gwarancji w ogóle jaki nawet hajs miałbyś dostać xD Cykam się trochę, ale mój #!$%@? przekracza poziom strachu, trzeba poszukać czegoś. Życzcie szczęścia mircy.
#pracbaza #programowanie #zalesie #gorzkiezale
  • 10
@Kondono: Heh słaby negocjator z Ciebie. Dałeś się zbyć już w grze przedwstępnej.

Przecież to są standardowe gadki na pierwszą linię ognia:
- Zobaczymy za miesiąc/kwartał czy się sprawdzisz.
- Tak tak, na pewno dostaniesz podwyżkę, ale teraz mam dużo na głowie, wróć do mnie z tematem za
- Podwyżki dajemy na przełomie roku, sorry, teraz mam związane ręce

Tu się nie ma co denerwować. Jak się godzisz to odwlekają dalej.
@zakopiak: Podchodziłem do tematu 2 razy. Tydzień go ciągnąłem prawie. Gość nie zmienił zdania pod żadnym argumentem. Nie mam zamiaru kopać się z koniem, tego kwiatu pół światu :P A groził odejściem nie będę, tylko gdy coś znajde to narka xD "Negocjować" tu się nie da, gdy gość nie cofa się ani o krok.
Podchodziłem do tematu 2 razy. Tydzień go ciągnąłem prawie. Gość nie zmienił zdania pod żadnym argumentem. Nie mam zamiaru kopać się z koniem, tego kwiatu pół światu :P A groził odejściem nie będę, tylko gdy coś znajde to narka xD "Negocjować" tu się nie da, gdy gość nie cofa się ani o krok.


@Kondono: Dawno, dawno temu miałem podobną sytuację. Na umowie przedwstępnej dogadałęm się co do kasy. To, że umowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cbsh: co roku to za czesto? Znam typa ktory zmienia co 3 miesiace i nie ma problemu ze znalezieniem nowej. Ja natomiast siedzialem w jednej 8 lat i stwierdzam ze to stanowczo za dlugo, trzeba sie rozwijac a w tym zmiana projektu bardzo pomaga.
@SpPin: jak to mówią "you are so good as your last project"... jak nie dosiedziałeś do końca projektu 2-3x pod rząd, to wybacz, ale nie chcę takiego członka zespołu, bo zostawi zespół w dupie w środku projektu. Z doświadczenia widzę, że trzeba kilku miesięcy, żeby wdrożyć się w projekt.

Jasne są firmy, które zatrudnią każdego, więc kolega ma wybór, tylko jak zmienia w takim tempie to kurczy mu się rynek fajnych