Wpis z mikrobloga

@WujaTHC: gość wszystkie kawałki robi od zera, więc imho inteligentny jest, więc nie widzę nic dziwnego w tym, że wie co to klub 27 xD zresztą, gość jest mocno memiczny i wcale bym sie nie zdziwił gdyby miał tu konto
  • Odpowiedz
@WujaTHC: imho to tylko taka stylistyka. gość wlatuje do mainstreamu za niedługo, bo z tego co pisał na swoim fanpage'u, to będzie produkował jakiś nowy kawałek z taco heminwayem. za taco można przepadać lub nie, ale skoro gość będzie z nim nagrywał, to myślę, że spokojnie można mówić o dużym talencie u schaftera. zresztą posłuchaj tego nie patrząc na jego wiek. przecież cały ten teledysk jest świetnie zmontowany, taki mocny
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd: nagrał też kawałek z tym ahusem od gargamela, a oni są bodaj 95', ale aż tyle bym schafterowi nie dawał. jak dla mnie to 99/00 może być, bo to 15 lat też srednio mnie przekonuje
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd: ja właśnie też XD jestem trzy lata starszy od niego, a nie mam chociaż w połowie startu xD w jego wieku to ja wiedźmina na najwyższym przechodziłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@WujaTHC: mi siada mocno, bo uwielbiam vaporwave i tak dalej

+ jeśli w wieku 15 lat robi taką robotę, to za 10 lat gość będzie absolutnym topem w polsce. chociaż jak rzeczywiście uda mu się z taco nagrać nutkę, to pewnie w ciągu najbliższego roku, będzie się nim każdy jarał
  • Odpowiedz
@WujaTHC: bo jestem duzo starszy (rocznik 96) i obserwujac znajomych jak sie rozwijaja muzycznie czy to jakies punki czy wlasnie emo rapy to tez sobie od jakiegos czasu zaczalem dlubac w muzyce i jak widze gdy 15 latki sie juz wybijaja to czlowiek moze zlapac dola. xd
  • Odpowiedz