Wpis z mikrobloga

Vapuje juz sobie od kilku miesiecy i pomyslalem ze moze sam bym zrobil olejek, podpowoe ktos co i gdzie zamowic? No i oczywiscie jak to wszystko wymieszac. Moc 6mg smak najbardziej mi podchodzi blue mist 555 czyli tyton z lekko slodkim posmakiem i czegos tego typu bym szukal chyba ze owocowe wlasnorobki nie daja tak chemia jak te gotowe to chetnie sprobuje.

#epapierosy #epapieros #liquidy
  • 16
@papila Zrobić olejek to bułka z masłem :D Wystarczy, że kupisz bazę o mocy i gęstości jakiej potrzebujesz i aromat. Jak miałem aio to brałem bazę optimum z e-dyma, bo nie jest zbyt gęsta, a aromatów masz mnóstwo w każdym sklepie, więc coś sobie wybierzesz. Później tylko w jakiejś butelce mieszasz to razem i jest olej ;) Proporcje zazwyczaj robi się 9:1, ale mi się jakoś utarło tak, że robię zawsze 8:2
@papila Jeśli masz grzałka z małymi otworami, którymi olej dochodzi do waty, to gęsty może nie nadążyć wsiakac i łatwo jest spalić :/ Z gęstszego oczywiście jest też trochę wieksza chmura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZlapalemBuchaZajebistegoChleba: okay, zrobie Ci lq o zawartosci 30% aro i bedzie git (o ile dasz rady to palic ;-D). niektore aromaty faktycznie moga niszczyc uszczelki - zazwyczaj cytrusy, najczesciej te zawierajace naturalne aromaty/kwasy/olejki eteryczne - ale w takim wypadku stezenie robi roznice tylko pod katem czasu ekspozycji potrzebnego do zniszczelnia uszczelki :-)
@takanazwa5: nie moze. glicerol w aptece dostanie w stezeniu ponizej 80% afair. strzela jak przyslowiowy #!$%@?, dodatkowo mozna sie poparzyc - para wodna ma 100°C, zatomizowany glikol/gliceryna zdecydowanie mniej... polecam BIOMUS, ewentualnie techlandlab - oba lataja po alledrogo, ale mozna i bezposrednio z esklepow. wazne zeby klasa czystosci byla "farmaceutyczna", czasem opisywana jako cz.d.a. jeszcze lepiej jakby byla ch.cz., ale nie kojarze czy w ogole jest w szerokim obrocie