Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr Pogódź się ze swoim losem i bierz życie takie jest nawet jeżeli to #!$%@? z metrem mułu. Kobiety to nie wszystko. Chyba.

Przyjąłem odpowiednią ilość alkoholu więc zabieram się za skrobanie.

Generalnie do napisania tego wywodu zainspirował mnie wpis z AMW gdzie gość 4/10 poszedł z Chadem na miasto zrobić eksperyment społeczny(znowu). Swoje doświadczenia będę opierał na sobie, no bo w sumie to nie jestem urodziwy, lata swoje mam i mam coś do powiedzenia w tej sprawie.

Sprawa wygląda tak: natury nie oszukacie. Śmiać mi się chce jak czytam komentarze różowych pod różnymi wpisami (teraz takie pojawiają się już rzadko bo są skutecznie gaszone przez niebieskich), że wygląd jest ważny ale charakter też itd. Najlepsze są argumenty "ale ja mam piękną koleżanke i ma przeciętnego faceta" or "ale mój kolega gruby niski łysy to taki ruchacz że ma drzwi obrotowe w sypialni a laski szpagatem do mieszkania wchodzą". Taka argumentacja to trochę jak jednorożec - każdy słyszał ale nikt nie widział. To takie żywienie się kłamstwami. To nie takie proste jak wchodzenie do stojącego autobusu.

Wyglądałem musisz przyciągnąć swojego partnera/partnerke, chociaż to głównie tyczy się mężczyzn bo teraz niezbyt urodziwe kobiety i tak są podrywane bo są faceci którzy są w stanie przeruchać cokolwiek byle się ruszało. Możesz mieć super charakter, być zaradnym, przedsiębiorczym ale jak nie masz wyglądu to będziesz miał gówno. Dosłownie. Będziesz pomijany przez kobiety jak Adrian Mierzejewski przez Adama Nawałke. W skrócie: Nie masz wyglądu - nie przyciągniesz laski - nie przyciągniesz laski - nie będziesz miał okazji do pokazania siebie z tej lepszej strony (mam nadzieję).

NIE NADROBISZ WYGLĄDU (czyli: zakola, łysina i inne defekty twarzy) ubiorem i gadaniem, nie wspominam o pieniądzach bo o tym potem. Po prostu nie da się tego nadrobić niczym. Jesteś łysy? Masz #!$%@?. Nie stać Cie na przeszczep bo masz inne priorytety i wydatki w życiu? Łysina oszpeca. NIE DAJ SIĘ NABRAĆ NA TEKST Z JASONEM STATHAMEM I RESZTĄ AKTORÓW. Wszyscy łysi wyglądają jak aktorzy? No nie. Szykuj się na walenie niemca po kasku do końca życia. Po drugie; To bzdury, że kobietom po 30 spadają wymagania. Nałykaliście się redpilla i wierzycie, że będą wam siadać na knage magicznie po przekroczeniu 30. Takie kobiety są bardzo wymagające bo wiedza czego chcą.

Pieniądze: czyli rzekomo ostatnia deska ratunku dla szpetnego człowieka. I tak i nie. Na pewno pozwolą Ci na ruchanie, ale chyba nie o to chodzi? A jeżeli o to, to już idź lepiej na rokse bo Ty chcesz prawdziwej miłości, ale "kupując" kobiety takiej nie zaznasz. Przyciągniesz najgorszy sort kobiet.

Niepotrzebnie nienawidzicie kobiety. Wiem, że to boli jak to, co wydaje się być proste jest poza Twoim zasięgiem. Po prostu działa ewolucja, najlepsi przekazują swoje geny dalej a my, szpetni, patrzymy na to z boku i zazdrościmy. Co zrobić w takiej sytuacji? Rozwijać się zawodowo. Przynajmniej tak zapełnicie pustke w życiu, może zarobicie dużo pieniędzy które pozwolą wam jakoś zapewnić godną starość, ciekawszą przede wszystkim a nie samotne siedzenie w bujanym fotelu?

Na koniec chciałbym napisać, żeby traktować to co napisałem poważnie, żeby przeszło weryfikacje. Napisałem to wszystko w prostacki sposób, ale taki mam styl. Przepraszam

Z perspektywy człowieka który próbował wszystkiego ale na starość jednak szklanke wody będzie mu musiała podawać opłacona tajska, transseksualna prostytutka. Miłego dnia.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #wygryw (w pewnym sensie) #motywacja (też mam nadzieję) #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: xD kolejny spierdox ktory zamiast starac sie rozwiazac problem to bedzie zyl tym problemem i kurczowo sie go trzymac bo w nim widzi sens swojego istnienia xD ja mam czasami wrazenie ze przegryw to wszystko co macie i trzymacie sie tego kurczowo, a gdyby ktos wynalazl magiczna metode na wyjscie z przegrywu to byscie go publicznie ukamienowali za zniszczenie waszego swiata xd
Mr. Wrong: ależ to sama prawda. WYGLĄD SIĘ LICZY, w szczerej rozmowie każda różowa to przyzna. Tak samo jak przyzna, że wielkość benka też się liczy, i żadne #!$%@? typu "liczy się technika" tego nie zmieni, sorry. Obecnie kobiety mają męski towar na wyciągnięcie ręki, dzięki tinderom itp. I co w tym ma być dziwnego, że różowe wybierają sobie najlepszą z możliwych opcji? Dla mnie nic. Każdy by tak robił. Zresztą,