Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś może tak że po wypiciu nawet małej ilości alkoholu np. 2 piwa lub kilka drinków rano budzi się z pulsującym bólem głowy nasilającym się przy ruszaniu głową? Ból trochę podobny do bólu zatok.
Kac zawsze objawiał się u mnie innym bólem i pozostałymi objawami a on jakiegoś czasu nawet po małej dawce alkoholu mam takie bóle? Spotkał się ktoś z takim czymś? Czy to zatoki, ciśnienie czy może całkowicie co innego?
#pytanie #zdrowie #medycyna #kac #alkohol #bolglowy
  • 13
  • Odpowiedz
@Voraz: przy kacu mam ból ciągły i pozostałe objawy a tutaj tylko pulsujący ból przy nawet najdelikatniejszym ruchu głową.
  • Odpowiedz
@xv21: Mój szef do pewnego momentu pił whisky jak szalony, ale pewnego razu po wypiciu małej ilości meczyl go ból głowy przeokrutnie. Od tamtego razu nie pije whisky i nie boli go głowa, ale inny alkohol może pic. Może tez to masz?
  • Odpowiedz
@Voraz: a po czystej też masz? bo ja mam po każdym alkoholu jak wypije nawet minimalna ilość ale za to na następny dzień mogę wypić o wiele więcej i wstaje bez żadnego bólu - to jest dziwne trochę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xv21: czysta rzadko pijam i raczej kac jest inny. Dodatkowo jak wypije bardzo dużo wody przed piciem whisky czy piwka to bólu głowy przy ruchach nie ma, tylko takie ogólne zaćmienie
  • Odpowiedz