Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w pałacu prezydenckim. Trochę od niechcenia, bo po prostu przejeżdzam obok i konon gdy zobaczył auto, odrazu wyszedł na środek ulicy i nie mogłem przejechać, więc zatrzymałem się i pogadaliśmy chwilę. 00jor chwilę postał, powiedział, że ładna żołnierka, popatrzył i poszedł (ciągle ziewał xd). Prezydent trochę ponarzekał na Polską młodzież, że ciągle przychodzą, a oni już tym zmęczeni, wspomniał również, że bardzo często przychodzą po 22, dzwonią i uciekają. Debatowaliśmy nt. wychowania Polskiej młodzieży. Prezydent opowiedział historię, że gdy on był mały i dostał pałę, to dostał paskiem po dupie i wracał do domu ciągle powtarzając wierszyk, którego się wcześniej nie nauczył. Bemben również pokazał swoje niżerłackie i nibembeńskie oblicze, ciągle wypytując mnie o auto (chciał zobaczyć bagażnik, silnik, pytał o wspomaganie, prawdziwy fan marki opel) oraz próbując ukraść mi pozłacany zegarek. Umówiliśmy się, że dziś 25.08 (sobota, godz. 12.00) przyjadę i zawiozę go do salonu bożego opla. Przyjechałem prezydencką limuzyną i czekałem (oczywiście bez zamiaru wpuszczenia go do auta, bo jeszcze by n---------ł w nachy). Niestety nikt nie wyszedł :( Załączam filmik, z oczekiwania oraz filmik 00jora, który wspomina o tym, że prezydent chce jechać do salonu opla z zamiarem zakupu auta. https://www.youtube.com/watch?v=8EBzbt6U9Qk&feature=youtu.be&t=37

A teraz coś bardzo szokującego: BEMBEN nie prosił o PIENIĄDZE.

#kononowicz #suchodolski
Szkolna17PsychoFan - Byłem wczoraj w pałacu prezydenckim. Trochę od niechcenia, bo po...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szkolna17PsychoFan Zabrać Nibembena na zlot klubu opla, to byłby instant klasyk.
Na fotel pasażera możesz dać grubą folię i późnej na oba jakieś tanie pokrowce z marketu. Nic nie zauważy, a będzie zabezpieczenie przed odchodem ciężkim rozrobionym na rzadko w dupsku bożym.
  • Odpowiedz