Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, witam was moi drodzy - jak pewnie i ja często oglądacie poczynania bohaterów uniwersum szkolnej, zastanawiając się w zadumie co tak naprawdę znajduje się na tajemniczym poddaszu posesji Krzysztofa K. Przeglądając fora z publikacjami naukowymi na ten temat odnaleźć można spekulacje, jakoby w tej części domu znajdowały się przeróżne, niestworzone przedmioty - od zbioru donosów, przez pamiątki po marszałku, na zmumifikowanych zwłokach rodziców kończąc. Otóż nic bardziej mylnego. Jak dobrze wiemy, rezydencja prezydencka posiada wspaniały piec, mogący ochronić małżeństwo od mrozu i chłodu, jednakże, jak sami widzicie - brak mu paliwa, czyli po prostu węgla brunatnego, który to był w dawnych czasach zapewniany przez widzów. Nadchodzi więc moment, w którym trzeba zadać sobie pytanie - czy i w tym roku owa wartościowa ruda zostanie dostarczona na posesję? Jak wiemy z kilku ostatnich materiałów audiowideo na kanale tego nieco chudszego prowadzącego, jest go stać na wszystko, gdyż może mieszkać wszędzie. Logicznie rozumujący widz stwierdziłby, że major zakupi węgiel za zarobione z transmisji na żywo pieniądze. Jednak prawda jest nieco zgoła inna. Tu proszę niech państwo zobaczą, panie kamerzysto proszę wejść po drabince na poddasze, tylko proszę uważać na aparaturę bimbrowniczą - i co widzimy proszę państwa - góry węgla, górniczy raj i źródło problemów z jakością powietrza w krakowie. Nasi bohaterowie jeszcze za czasów św.pamięci redaktora X zrobili na owym strychu zapasy, jednak ze zwykłej skromności i braku niezdrowej chęci zaimponowania innym nie chcieli pokazać tego czarnego majątku.
A ja się z państwem żegnam, no i do zobaczenia następnym razem ugułem.
#kononowicz #bezbek #suchodolski #gownowpis #ubogizart #patostreamy
Z.....y - Dzień dobry, witam was moi drodzy - jak pewnie i ja często oglądacie poczyn...

źródło: comment_eAvWrwiNlyjYR1TBlNQxPNmMSnKBcBtC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz