Wpis z mikrobloga

Vargacz to jednak muzyk dość uniwersalny: zaczynał od 'klasycznego' black metalu, potem przeszedł na jego bardziej wikińsko-pogańską odmianę, później zaczął w tym duchu tworzyć black ambient, następnie doszły asatryjskie modlitwo-mantry, po wyjściu z kicia wybrzmiał w nim talent "plemiennego barda"... a cztery dni temu opublikował materiał, z którego wynika, że eksperymentował również z...


MannazIsazRaidoKaunanOthala - Vargacz to jednak muzyk dość uniwersalny: zaczynał od '...
  • 34
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: A ja wole jak ma cos ciekawego do powiedzenia o zyciu. Kiedys mial, a dzis kanal stal sie centrum adoracji guru sekty. Niedlugo bedzie grupowe podziwianie nagranego pierdu Varga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Im on starszy.... tym fani mlodsi.... Z drugiej strony byc moze wszystko juz powiedzial. Szkoda, ze ci nowi nie beda tego pewnie sluchac tylko jego pobrzdakiwania oraz coraz to slabsze tracki wygrzebane z
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: Lepiej już, żeby skupiał się na muzyce (starej/nowej, lepszej/gorszej) niż na tych nudnych jak flaki z olejem, kilkuminutowych filmach "o życiu", w których #!$%@? od dłuższego czasu ciągle to samo, przy okazji dojebując od czasu do czasu jakimiś foliarskimi wysrywami jak w tym wideło o szczepionkach - zgniłem okrutnie, bardzo szanuję go jako muzyka, ale to, co tam gadał, było #!$%@? zwyczajnie żałosne (nie mówiąc już o komentarzach masturbujących się
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: Wg mnie to bylo zupelnie odwrotnie. Jak byl mlody to tworzyl BM. To dalo mu slawe, a przede wszystkim morderstwo. Potem zamienil bzdury pt koziolek matolek, szatan itp na NS. Doszedl do momentu, ze gloryfikowal Joachima Peipera, opisywal mistyczne przezycie jak kupil helm Wermachtu.... Az zamkneli mu bloga. Wrocil z kanalem TP gdzie o zydach mowi ((())) i juz nie chwali narodowego socjalizmu. Byl okres kiedy przedstawial Odalizm - swoja
@Tiwaz: Słaby dowcip. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


Wg mnie to bylo zupelnie odwrotnie. Jak byl mlody to tworzyl BM. To dalo mu slawe, a przede wszystkim morderstwo. Potem zamienil bzdury pt koziolek matolek, szatan itp na NS. Doszedl do momentu, ze gloryfikowal Joachima Peipera, opisywal mistyczne przezycie jak kupil helm Wermachtu.... Az zamkneli mu bloga. Wrocil z kanalem TP gdzie o zydach
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: To wcale nie jest takie pewne ze zmienil.... Wg mnie tak jak ja to rozumiem to nie popiera NS, bo to zostalo zrobione zle.... NIe dalo zwyciestwa, doprowadzilo do ruiny wielkie Niemcy. Dlatego nie popiera..... Co nie znaczy, ze nie jest nacjonalista, bialym suprematysta, odalista, germanofilem, rasista, homofobem itd. Wiekszosc z tego jednak NIE moze powiedziec, bo to automatyczny ban. Dlatego przemyca to tak, aby bylo legalne. Gdyby nie bylo