Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow
Coraz bardziej mam wrażenie, że nie istnieje coś takiego jak #szaramyszkadlaanonka, bo zwykle jest to sztuka już w bardziej zaawansowanym wieku, niż reszta prężących się atencjuszek. A skoro pod 30tkę wciąż jest sama to nie dlatego, że jest #szaramyszka, tylko #lenkanapowy i #starapanna, która zamiast się ruszyć, czymś zainteresować to woli całe dnie siedzieć przed telewizorem i oglądać tureckie seriale. Nosz jap... tak, wśród różowych też istnieją #przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: nie zapominaj dodać że kobiety swoją dostępnością seksualną rozleniwiły mężczyzn, po co panowie mają brać na siebie zobowiązania jak można poszaleć ? a jak nie chce szaleć to znajdzie się inna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: ja mam dziewczynę która gdy mamy do wyboru wyjść na imprezę albo zostać w domu i obejrzeć film to wybierze to drugie, a co do seksu to ja nie widzę w tym nic wielkiego i tez nie uprawiamy go jakoś najczęściej, żadnej fobii nie ma normalna dziewczyna, a figurę ma jak dla mnie idealną czyli nie over 70 czy nawet 60. Czy mam się martwić że jednak jest z nią
  • Odpowiedz