Wpis z mikrobloga

@MiensoMielone lepiej ps4 pro, na raty wychodzi taniej.

Mam taką i bardzo mi pasuje, wcześniej Xbox 360, i ps3 , ale ta generacja przypadła mi najbardziej do gustu. Jakis budżet masz konkretny?

Czy celujesz w raty?

/ma podobno być kompatybilność wsteczna do ps4 pro, ale kiedy to nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MiensoMielone więc ps3 da rady, a gier masa, jak byś chciał mogę Ci załatwić dużo taniej, w mieście gdzie mieszkam jest fajny sklep gamemania strona internetowa gamemania.nl gry za grosze, tyle co sobie wybierzesz i jakoś transport ogarniemy.

Może lombard albo jakieś aukcje internetowe? Tam znajdziesz konsole za grosze
@MiensoMielone no ja mireczku nie wiem co lubisz, ale wiem jak to sprawdzić (σ ͜ʖσ)

Youtube - najlepsze gry ps3

Trailer i recenzja prawdę Ci powie, a i masz jakiś gatunek który lubisz? Strzelanki, strategię, gry online czy może platformowki? Tego jest tak dużo ze musisz się podzielić z jaki gatunek lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@Wons1k fakt, tylko u mnie gry są często za 1€do 5€ A w promocji kilka gier za 10€ . Zależy ile mają na stanie i wtedy można kupic perełki za grosze

Fajne gry xD grałem, zajebista sprawa
@Wons1k no widzisz, nawet nie wiedziałem ja głupi, z reguły używane to na Internecie spotykałem, nie wiedziałem że można spokojnie kupić w empiku, dobra opcja na pewno zapamiętam (ʘʘ)
@Wons1k A to już trochę lipa, ale i te karty można na necie upchnąć wiec inwestycja w sam raz.

Kupić taniej, potem sprzedać i karty wystawić () na święta biznes jak znalazł (ʘʘ)