Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, potrzebuję trochę wiedzy praktycznej a że z jej uzyskaniem mam małe problemy to szukam tutaj.

Szukam kogoś kto był w Rwandzie turystycznie lub zawodowo. Czeka mnie tam wycieczka w kwestiach biznesowych i chciałbym porozmawiać z kimś na co sięmam przygotować. Gorzej bo nawet nie ma ambasad czy konsulatów z którymi mógłbym się skontaktować (próbowałem z sąsiednimi ale brak odpowiedzi).

#pytaniedoeksperta #podroze #rwanda #afryka
Pobierz WLADCA_MALP - Mirki i Mirabelki, potrzebuję trochę wiedzy praktycznej a że z jej uzys...
źródło: comment_irrJB8lrBMhDeHyrOeKnqYT8LNajHmLV.jpg
  • 27
@WLADCA_MALP: jak nie jesteś Tutsi, to będziesz bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bezpiecznie, ale jak to w biednym kraju - mogą cię spróbować #!$%@? na reszcie, skubnąć portfel, albo walnąc lepe na ryj, jak będziesz się kręcił po ciemku tam gdzie nie trzeba. Paszport w sejfie w hotelu, kasy przy sobie niewiele, jeśli gdzieś chodzić, to najlepiej z zaufanym lokalsem
@WLADCA_MALP: mój stary był w tamtej okolicy koło 2012 - otwierali pierwszą fabrykę najpopularniejszego-napoju-gazowanego-na-świecie i ogólnie to opowiadał, że trochę straszno tam było xD Hotel ogrodzony wysokim murem, na wejściu strażnik z bronią długą, wyjścia z hotelu tylko z przewodnikiem i ochroną, bo na białych tubylcy patrzą łakomym okiem xD Sama fabryka była wielkości dużej stodoły, a wszystkie instalacje wyglądały jakby były zrobione z metalu z odzysku. Dach magazynu był kryty
@WLADCA_MALP: weź dolce na wizę, bo powrót będzie jeszcze szybszy niż ci się może wydawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obczaj szczepienia i czy będziesz musiał ćpać leki przeciwmalaryczne. Po malarone chce się trochę rzygac, ale szocik jagera dość dobrze pomaga. I pij colę zamiast wody, od wody tez można rzygac ( ͡° ͜ʖ ͡°)