Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki,niestety i na mnie ukręcił się bat. Prawdopodobnie jestem zdradzany,dziwne telefony,smsy,wiecznie usuwana skrzynka pocztowa,uciekanie z telefonem. Niestety,czy ktoś z was może mi pomóc i podać darmowe lub płatne sposoby na założenie czegoś w rodzaju podsłuchu na telefon ? Nie wiem na ile zaawansowana jest technika,ale żeby chociaż przechwycić smsa czy rejestr połączeń. Program mógłbym zainstalować różowej na komórce,ale musiałby być jakoś niewidoczny,bo głupia nie jest. 2 lata po ślubie... nie pijcie ze mną kompotu. Wszystkim z góry dziękuję.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 19
  • Odpowiedz
@arcadio_morales: Niee.. chodzi mi o to, że jak już ją złapie, to będzie jej wina, że się nie przyznała, a nie jego i będzie szachmat różowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak co? Tak jak napisałem.. skończy się na tym, że to wszystko będzie kego wina. Nie mówię, żeby pytał jej się wprost, a podpytywał z kim tam esemesuje etc, ewentualnie próbował ją jakoś złapać, a nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: 2 lata po ślubie, ergo będziesz chciał rozwód. Żadnych gwałtownych kroków, zanim nie będziesz miał twardego dowodu jej zdrady, to ułatwi Ci ewentualny rozwód. Nawet jakbyś miał wynająć detektywa, żeby ją śledził.
A na kompie korzysta z maila? Zainstaluj program, który kopiuje hasła :)
  • Odpowiedz
na jej miejscu rzuciłabym faceta z miejsca, gdybym wyczuła, że wykręca mi takie numery


Takie mnie przemyślenie naszło w związku z tym co @janeeyrie napisała - właśnie dlatego faceci zwlekają z papierkiem lub w ogóle nie chcą brać ślubu. Bo w przypadku opa sprawa nie jest tak prosta, jak rzucenie kogoś z miejsca XD
  • Odpowiedz
@throwaway6102: nie czaję tego - jaki jest sens być z kimś, jeśli się podejrzewa drugą osobę o możliwość takiej akcji? po co poświęcać czas i życie w takim razie? jebudu i znaleźć taką takiego, przy którym nie byłoby wątpliwości (są tacy)
  • Odpowiedz
OgnistyNomad:

sposoby na założenie czegoś w rodzaju podsłuchu na telefon ?

Ja #!$%@? ale dzban xD Jak uwazasz ze laska cie zdradza to z nia zerwij i tyle, bo a) jesli cie zdradza - to najlepsze wyjscie, b) jesli okaze sie ze cie nie zdradza to naruszysz powaznie jej zaufanie i wasz zwiazek nie bedzie juz taki sam. Oszczedz sobie czasu i zakoncz to juz teraz beciaku z kompleksami bo laska
  • Odpowiedz
@throwaway6102: Owszem nie jest takie proste, ale z drugiej strony nie rozumiem zachowania OPa. Jeśli ma żonę to wydaje się, że powinien zachować się jak dorosły i rozsądny człowiek. Niech porozmawia z żoną, powie jakie ma podejrzenia ewentualnie niech powie, że ma obawy z tych powodów jakie wymienił. Przekona się jaka będzie jej reakcja i wtedy będzie mógł już decydować co dalej.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania
Spróbuj zagrać va banque i powiedz, że o wszystkim już wiesz. Może pęknie i sama się przyzna. Spróbuj tak prowadzić rozmowę, żeby to ona mówiła. Nie pije kompotu bo to syfna sytuacja. Tylko współczuję bardzo. Oby to było coś innego niż bolec.
  • Odpowiedz
Przekona się jaka będzie jej reakcja i wtedy będzie mógł już decydować co dalej.


@Micho_master: To jest najgłupsza porada, jaką można komuś dać w tej sytuacji. Szczególnie, jeżeli temat zdrady dotyczy małżeństw z dziećmi. Do rozwodu z orzeczeniem o winie OP potrzebuje dowodów, jak jej wszystko powie przed zdobyciem takowych, to już ich nigdy nie zdobędzie. OP traci pół majątku i dzieci, bo zachciało mu się na konfrontację.

W prawdziwym życiu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W tym temacie łatwo rozpoznać, kto jest jeszcze dzieckiem na garnuszku rodziców, a kto dorosłym :)

Dowody, dowody, dowody. Detektyw, podsłuch, wszystko na raz. Bądź gotowy na rozwód, bo jak nie będziesz, to skończysz z pętlą na szyi na najbliższym drzewie. A naiwne dzieciaczki dupa cicho, wracajcie do piaskownicy rozmawiać o "zaufaniu", a nie się dorosłym w słowo wtrącacie xDD. Jak się okaże, że laska nic nie kombinuje, lepiej dla
  • Odpowiedz
To jest najgłupsza porada, jaką można komuś dać w tej sytuacji. Szczególnie, jeżeli temat zdrady dotyczy małżeństw z dziećmi. Do rozwodu z orzeczeniem o winie OP potrzebuje dowodów, jak jej wszystko powie przed zdobyciem takowych, to już ich nigdy nie zdobędzie. OP traci pół majątku i dzieci, bo zachciało mu się na konfrontację.


@throwaway6102: I tutaj widać tak naprawdę kto myśli rozsądnie a kto nie. Po pierwsze warto zastanowić się czy
  • Odpowiedz