Wpis z mikrobloga

To piękne co Samsung zrobił z S9/S9+ pod kątem dźwięku. Nacisk na klarowną górę, opanowany twardy dół który nie nalewa się na środkową cześć pasma i gra w stylu monitorów przez klarowność całości. I to w dokanałówkach akg za kilkadziesiąt złotych xD

Nie jest to coś super audiofilskiego, ale cieszę się, że topowy producent mówiąc że stara się o dźwięk rzeczywiście się stara ze sztuką, a nie jak Sony podbija na chama niskie tony żeby jebło basem, nalało się na całość i dostało wlepkę dobrej jakości dźwięku jak WH1000xm2 za które dałem 1,5k a nie umiem tego słuchać(poza pociągiem) xD

Ogólnie jest ok jak na sprzęt mobilny, a same słuchawki grają lepiej niż polecane często Snab Overtone EP-101m

#android #audioboners #audio
Pobierz JBFC - To piękne co Samsung zrobił z S9/S9+ pod kątem dźwięku. Nacisk na klarowną gór...
źródło: comment_3ItAPlEltTbIYJs9jDNUokpnaAg4K8BB.jpg
  • 24
@DPary a no podobno biją, nie słuchałem i nie będę się wypowiadał. Samsunga brałem z innych powodów i uważam że gra ok
@dwa_koty_kastrowane słuchałem chwilę tych Bose i w porównaniu do Sony grają zdecydowanie czyściej, naturalniej. Sony mam wrażenie kompresuje lekko dynamikę i podbija mocno bas. Ale za to tłumi dużo lepiej niż qc35ii, więc jeśli zależy Ci na nc (np dużo jeździsz pociągiem jak ja) to Sony bo różnica w jakości zniknie Ci w szumach. Do biura qc stanowczo wystarczą i zagrają lepiej. Choć teraz nie wybrałbym ani tych ani tych, bo w
@JBFC: chyba jesteś pierwszą osobą która pisze, że bose gra lepiej. Dzisiaj chciałem posłuchać sony ale nie znalazłem. Na prawdę anc jest wg ciebie lepsze niż w qc 35?
@eXe1987 nie miałem możliwości chodzenia w Bose po mieście, więc nie będę mówił na 100% że tak bo Sony przetestowałem dużo bardziej i tłumi znakomicie, a w Bose w samym sklepie dużo było słychać więc wszystko wskazuje na to że tłumią dużo gorzej. Wielu osobom może w Sony podobać się złudzenie przestrzennego dźwięku, ale jak dla mnie to sprawka jakiś cyfrowych ulepszaczy bo brzmi to jak w tanim realteku, a nie wynika
@eXe1987 masz dokładnie to samo myślenie co ja miałem :D
Idź i posłuchaj w sklepie. Rozpakują je dla Ciebie, posłuchasz i wybierzesz z sercem. Niestety nie znalazłem żadnego sklepu który miałby salę odsłychową i oba modele żeby bezpośrednio porównać, więc czeka Cię wizyta w dwóch sklepach :)
@JBFC może to bose miało nc ustawione na low? Masz tam 3 tryby, off low I high. Do biura i na miasto mi bardzo pasuja. Miałem wcześniej mdr1 rnc i po dłuższym noszeniu bolały mnie uszy, były ciasne i ciężkie i zakładam że te wh1000 są podobne a muzyki słucham czasem i 8h jednostajnie więc fakt że bose są lekkie jest bardzo na plus
@dwa_koty_kastrowane nom, Sony są dość małe(tzn mają mało miejsca) i otaczają uszy ale są przy tym bardzo wygodne i nigdy nie powodowały u mnie zmęczenia. Słuchawki premium. Natomiast jak po kilku miesiącach założyłem Bose to było takie uczucie wow ale tu dużo miejsca i ucho niczego nie dotyka. A co do nc to niestety nie wiem, ale na 100% sprawdzę raz jeszcze jak będę miał okazję
same słuchawki grają lepiej niż polecane często Snab Overtone EP-101m


@JBFC: Nareszcie ktoś, kto docenia te słuchawki. Dotąd zwykle czytałem, że są strasznie słabe i nie mogę w to uwierzyć. W kategorii słuchawek dodawanych do telefonów to jest kosmos i biją na głowę wszystko. A i w ogólnych kategoriach dają radę bardzo ładnie, elegancki uporządkowany, zbalansowany dźwięk bez dominacji żadnej składowej pasma. Bardzo przyjemnie się słucha na nich, chociaż oczywiście żaden