Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #problemyzdrowotne
Mam pytanie na poważnie. Otóż mam zamiar umówić wizytę u urologa z powodu stulejki albo inaczej podejrzewam że mam stulejkę i chce się upewnić. Pytanie moje dotyczy tego jak wygląda przebieg zdarzeń związany z "pozbyciem się stulejki" od właśnie diagnozy do zabiegu. Mam zamiar zrealizować to prywatnie bez NFZ (na internecie czytałem że taki zabieg to koszt około 1,5tys zł więc do zaakceptowania) Pytanie kieruje do osób które przechodziły taki zabieg jak to wygląda zwłaszcza okres po zabiegu funkcjonowanie np. oddawanie moczu bo jednak jest to ingerencja w członka i mam dość duży stres i niepokój z tym związany.
Z góry dzięki za informacje oraz ewentualne porady!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GłuchyGrabarz: Nie wiem jak robią standardowo ale ja prosiłem lekarza (jako dziecko) aby zrobił tak, żebym miał napletek po tym. Nie chciałem zostać obrzezany.
Przed każdym sikaniem nakładasz maść (ja 20 lat temu miałem taki żel) i sikasz bezboleśnie. W innym wypadku będzie szczypać.
Mnie lekarz po kilku dniach odciął taki opatrunek (szwy chyba miałem rozpuszczalne) i kazał powoli, delikatnie naciągać napletek. Oczywiście maść się przydała.
Chyba po tygodniu już było
  • Odpowiedz
@AluminiowyDyrektor: Dlaczego i co to znaczy mała stulejka?

@AnonimoweMirkoWyznania: To będzie dziwne, że jestem różowa, ale byłam świadkiem całego procesu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszystko prywatnie. Pierwsza wizyta polegała na stwierdzeniu "tak, to stulejka". Ku zaskoczeniu niebieskiego urolog mu ten napletek ściągnął (choć sam nie chciał schodzić do końca nawet bez wzwodu), obejrzał w środku, wyczyścił z tej mastki, czy czegoś i stwierdził, że
  • Odpowiedz