Wpis z mikrobloga

@quiksilver: O kurde, 10x IM... Grubo :)
Ale to nie jest bez przerwy, prawda? Robert Karaś ostatnio robił 3x IM bez przerwy w 30-parę godzin. To jeszcze jakoś mogę zrozumieć, ale 10x IM to już chyba muszą spać, co nie?
  • Odpowiedz
@mucha1988: @hard1:

TIME LIMITS

The time limit is 345 hours in total (14.4 days).


Swim: until Thursday, 16. August 2018, 7.00 pm (25 hours)
Bike: until 29. August 2018, 11.00 pm
Run / finish time: 30. August 2018, 3.00 am
  • Odpowiedz
@quiksilver: Ok, lekko ponad 2 tygodnie. Czyli muszą spać, bo bez tego by nie dało rady. Zwycięzca miał 190h czyli prawie 8 dni. Więc na 99% też ze spaniem, bo w sumie ludzie nawet na 3-dniowych ultra już śpią po krzakach.

Wow, cały IM to już jest super wyczyn. Powodzenia!
Ja będę zadowolony, jak kiedyś ukończę 1/2, choć myślę, że przez najbliższe lata raczej skupię się tylko na max. olimplikach, bo
  • Odpowiedz
@quiksilver byłem teraz w Bydgoszczy na sztafecie 1/2 im. Startowałem w części pływanie. Był też pełny Im i to co ludzie wyprawiali to masakra. Pierwszy gość 8:34 na pełnym. To da maszyny nie ludzie.
  • Odpowiedz
@quiksilver @mucha1988 ja mam w planie pelnego ale chce sie do tego dobrze przygotowac a to wymaga tygodni z 20h treningu, aktualnie jie jestem w stanie tego zrobic. Tez ogarniam 1/2 glownie, niby trener moj twierdzi ze i z tego bym pelnego polecial ale chce to zrobic porzadnie jak juz
  • Odpowiedz