Wpis z mikrobloga

Halo witam wszystkich zebranych
Minął lekko ponad tydzień odkąd założyłem tindera i nie wiedząc czemu pragnę się z Wami podzielić moimi przeżyciami.
W ciągu pierwszych kilku dni nazbierało sie ponad 20 dopasowań, nie pisałem od razu ze wszystkimi paniami. We wtorek natomiast postanowiłem napisać do 14 jednocześnie i co się tam to ja nawet nie.
Na wstępie najlepiej jak zaznaczę że z tych 14 tylko 2 były w miarę ogarnięte. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że przecież to tinder i nie liczy się poziom intelektualny tylko wygląd, ja natomiast myślę inaczej, i wolałbym mieć o czym z daną damą rozmawiać.
Najbardziej zapamiętam konwersację z dziewczyną która po 5min rozmowy forsowała odwiedzenie mnie w moim łóżku, po 15min już ułożyła plan naszego wspólnego życia, a po 20min zaczęła mi pisać, że dzięki mnie się nie zabije itd. (na początku myślałem, że to klawy dowcip ale się myliłemXDDD)
Na dzień dzisiejszy mam ponad 10 dopasowań ale jakoś przeszła mi ochota na pisanie z rzekomą płcią piękną, na tym okienku "polubienia" mam 25+ i teraz mam pytanie do Was. Te 25+ polubień jest prawdą czy to tylko reklama aby zachęcić przegrywów do wydania pieniędzy wmawiając im, że komuś się spodobali??
A dodam jeszcze, mimo tylu dopasowań nie znalazłem jeszcze odpowiedniej kandydatki do chociażby głupiego wyjścia na bilard ŻENADA
Poniżej skrin rozmowy z dziewczyną która jedynie co była w stanie mi odpisywać to haha i wiele dziwnych emoji. KOBIETY CO Z WAMI?????

#tinder #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #przegryw
jklhkjll - Halo witam wszystkich zebranych 
Minął lekko ponad tydzień odkąd założyłe...

źródło: comment_W4DjnlRoMXJ1SXxTbYmb2w4ViOK85zxa.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@jklhkjll: te polubienia to prawda, jednak sa one na samym koncu i czesto sa tez to osoby ktore tinder ci dolosowuje spoza twojego limitu km ktory masz ustawiony
  • Odpowiedz
@kptant: @imkazea: @Kalypsoo: @bimbadil: pisanie na klawiaturze laptopa a klawiaturze w telefonie trochę się różni w moim przypadku upsss, koleżankę potraktowałem z równym szacunkiem co ona mnie i było to bardziej wyśmianie jej niż triggered no ale ok można z tego skrina wywnioskować coś innego
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: zdjęcia nie ukazujące twojego wzrostu ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja mam dwa zdjęcia całego ciała a dziewczyny i tak pytają o wzrost więc naprawdę zadbaj o odpowiednie zdjęcia. A jeżeli będziesz fajnie rozmawiał z odpowiednim kobietami to myślę że nie obrażą się jeśli nie mierzysz 190.
  • Odpowiedz