Wpis z mikrobloga

Mirasy bańka pękła! 99,7kg. Startowałem 11.01.2018 i dzisiaj 23.08 pękło :D. Startowałem z wagi 124.5kg. W przybliżeniu zeszło 25kg. Mega sie jaram ale wiem ze jeszcze sporo przedemną :D
wołam @Re-volt do wpisania na liste ulańców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #mirkokoksy #u--------y #chudnijzwykopem
AaBbCcDdEeFf - Mirasy bańka pękła! 99,7kg. Startowałem 11.01.2018 i dzisiaj 23.08 pęk...

źródło: comment_gzL9rCFsi3FItIzD9P651EnI5KzFjSQh.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AaBbCcDdEeFf: nie nie dobrze piszesz, oby jak najwięcej takich osób, niech te grubaski co zwalają wszystko na choroby, hormony czy grube kości się obudzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbk17: Jestem dość młody bo mam 19 lat, ale tyle co ja razy podchodziłem do odchudzania to nie wiem czy można na palcach dwóch rąk policzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) życze każdemu żeby zaczął, może choć kogoś nakłonie :D
  • Odpowiedz
Startowałem z wagi 124.5kg

175cm i 99 to ulaniec

@AaBbCcDdEeFf: A ja uważam się za grubego po przekroczeniu 80 kg, też 175. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to jest możliwe że ja przy swojej bardzo nieregularnej dziadowskiej diecie i praktycznie braku ruchu ciągle ważę 80-85kg (nie wiem bo dawno się nie ważyłem).
  • Odpowiedz
@madmat: Nie rozumiem kompletnie tego posta. Nie można cieszyć się z pokonania swojej słabości bo przecież bilansowo wychodzimy na zero? To jest bardzo płytkie myślenie szczególnie, że przecież otyłość nie bierze się tylko z nieszanowania samego siebie. Ile np. dzieci jest otyłych w dorosłym wieku przez nawyki żywieniowe, które wynieśli z domu i nie mieli na nie wpływu? Ile ludzi np. wpada w otyłość przez depresję gdzie "nie szanują siebie"
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że nie można się cieszyć, owszem, jak najbardziej można. Natomiast podtrzymuję iż śmieszy mnie świętowanie zrzucenia 40-50 kg w sposób, jakby te kilogramy ktoś nam podrzucił ukradkiem i podstępem. Poza tym napisałem że wykluczam przypadki chorób jako przyczyn. Doprowadzenie się do takiego stanu to wieloletnie zaniedbania, celowe niezdrowe wybory, lenistwo, obżarstwo i wybieranie najłatwiejszej ścieżki. Także jeśli ktoś schudnie, to
  • Odpowiedz