Wpis z mikrobloga

Kolezanka robi remont mieszkania.
Pytam
- i jak tam, kuchnia już gotowa ?
- no niedługo kończymy, jeszcze tylko zostało pomalować. Ale nie będziemy zdejmowali szafek tylko wkoło się pomaluje to szybko pójdzie.

Zatkało mnie. Serio ludzie nie ściągają szafek wiszących ze ścian, kiedy zabieraj się za malowanie

#zalesie
zaczarowany_olowek - Kolezanka robi remont mieszkania. 
Pytam
- i jak tam, kuchnia ju...

źródło: comment_XVzAx94Kq3trZA930S67FwHj3EThpD6H.jpg

Pobierz
  • 23
@zaczarowany_olowek: Wcale mnie to nie dziwi. Inną praktykę ludzie stosują jeśli chodzi o remont łazienki: zamiast zdzierać stare płytki (bo kucie, hałas, kurz i brud) zlecają aby nowe płytki po prostu położyć na stare. Zdarzało się, że podczas generalnego remontu, po sprzedaży takiego mieszkania, wykończeniowcy zdzierali kilka warstw takich płytek.
@zaczarowany_olowek
@warning_sign
Ja miałem dwa razy pokój malowany i za każdym razem bez przedstawiania szafek, dlatego teraz muszę mieć zawieszone jakieś plakaty, bo pod nimi są plamy w innym kolorze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do jednego z rogów wstawiono wielka szafę, bo nie chciało im się malować bo coś było i z tego co mi wiadomo tam teraz jest wielgachny zielony kąt.
@zaczarowany_olowek ja nawet gładzi nie kładłem za szafkami kuchennymi, tylko zagruntowalem stary tynk, na skutą ścianę po starych płytkach dałem czarne szkło i jest git. Jak będę zmieniał meble to i tak układ będzie podobny, a dokończenie miejsc które będzie widać to kilka godzin roboty.