Wpis z mikrobloga

kafelki są pod meble położone


@RRybak: to akurat jest norma, bo w sumie po co kafelki pod meblami? Oszczędność materiału i pracy, a efekt ten sam.
  • Odpowiedz
@zaczarowany_olowek: nie, akurat ja miałem zawsze takie kuchnie, że nie było możliwości na inne jej ustawienie, więc luzik :) Poza tym w razie zmian mebli w sumie to kafelki na ścianie też bym pewnie zmienił w takiej sytuacji, bo to będą grosze, a przynajmniej większy powiew świeżości
  • Odpowiedz
@zaczarowany_olowek: Wcale mnie to nie dziwi. Inną praktykę ludzie stosują jeśli chodzi o remont łazienki: zamiast zdzierać stare płytki (bo kucie, hałas, kurz i brud) zlecają aby nowe płytki po prostu położyć na stare. Zdarzało się, że podczas generalnego remontu, po sprzedaży takiego mieszkania, wykończeniowcy zdzierali kilka warstw takich płytek.
  • Odpowiedz
@zaczarowany_olowek
@warning_sign
Ja miałem dwa razy pokój malowany i za każdym razem bez przedstawiania szafek, dlatego teraz muszę mieć zawieszone jakieś plakaty, bo pod nimi są plamy w innym kolorze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do jednego z rogów wstawiono wielka szafę, bo nie chciało im się malować bo coś było i z tego co mi wiadomo tam teraz jest wielgachny zielony kąt.
  • Odpowiedz
  • 0
@zaczarowany_olowek ja nawet gładzi nie kładłem za szafkami kuchennymi, tylko zagruntowalem stary tynk, na skutą ścianę po starych płytkach dałem czarne szkło i jest git. Jak będę zmieniał meble to i tak układ będzie podobny, a dokończenie miejsc które będzie widać to kilka godzin roboty.
  • Odpowiedz