Wpis z mikrobloga

@andiili bankomat poszukiwany pilnie! zapewniamy zakwaterowanie! Proszę słać CV na załączony adress. Uprzedzam że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xeerxees: Mam nadzieję, że wejdzie ta ustawa i na randki będzie można chodzić minimum pół roku po porodzie :) Babce nie wyszło z ojcem dziecka, chce sobie kogoś znaleźć, jak kogoś pozna i obydwie strony będą zadowolone to właściwie gdzie widzisz problem? Są ludzie którym nie przeszkadzają dzieci z poprzednich związków - mi by przeszkadzały, ale jestem w stanie zrozumieć, że niektórzy nie widzą problemu.
  • Odpowiedz
@norepinefryna przez całą naszą historię cywilizacji byłoby to coś niestosownego randkowanie w ciąży takie są następstwa kulturowego marksizmu - w takim wypadku kobietą się powinna zaopiekować rodzina
  • Odpowiedz
@xeerxees: W tym i każdym innym wypadku to co taka kobieta robi to jest jej sprawa. Ile jest facetów którzy spodziewają się dziecka ale z jakichś powodów nie wychodzi im z partnerką i szukają sobie innej dziewczyny? Jeśli wszystkim stronom to pasuje to mi i Tobie c--j do tego, ich życie. Życie według "tak powinno być" lub "nie wypada robić tego i tego" musi być cholernie smutne. Ale jak komuś
  • Odpowiedz