Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu tutaj, udało mi się zbudować tę ciężarówkę! Zajęło mi to krócej, niż pierwotnie zakładałem. Zabawa była przednia; powróciły wspomnienia, jak za gówniaka rozbierałem i składałem na nowo tę ciężarówkę po kilkanaście razy. Przez chwilę przeszło mi przez myśl, aby ją opchnąć za jakiś pieniądz, ale jednak stwierdziłem, że to zbyt fajna zabawka, by się jej pozbywać. Tym bardziej, że nie posiadam oryginalnego pudełka, a instrukcja ledwo trzyma się kupy. Teraz będzie sobie stać na stoliku i zdobić mój pokój.

Co do stanu technicznego ciężarówki - tak jak się spodziewałem zabrakło kilkunastu klocków, które z pewnością pogubiłem. Trochę żałuję, że nie dbałem o nią i pozwalałem klockom walać się po całym pokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°), no ale trudno. Brakujące części uzupełniłem zamiennikami z innych kolekcji, a jak będę miał chwilę czasu to poszperam w internecie i zamówię brakujące elementy (o ile jest taka możliwość).

#lego #ciezarowki
D....._ - W nawiązaniu do poprzedniego wpisu tutaj, udało mi się zbudować tę ciężarów...

źródło: comment_SKuM4Q3wrAtMwuGI3Q1warf3sv4904w7.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
Kurcze jak widzę te wasze kolekcje, to aż mi szkoda, że za dzieciaka nie dbało się o swoje Lego :) miałem takiego fajnego robota do składania, ale teraz to nawet nie wiem co się z nim stało :(
  • Odpowiedz
Mój największy: "6268 Renegade Runner" z 1993r
Pamietam że kosztował mnie 750.000zł
Przyznam że wolałem wiele małych niż jeden większy. Wydaje mi sie że coś koło 65 zestawów miałem.
W tym sporo takich po 25-35.000 zł dajmy na to miałem chyba 3 zestawy 1713 Shipwrecked Pirate.
W sumie nadal mam sporo niekompletnych zestawów ale statek juz dawno opchnięty.
4pietrowydrapaczchmur - Mój największy: "6268 Renegade Runner" z 1993r
Pamietam że k...

źródło: comment_yuQCUzeqduncHXbIXnsx6goFS7N90JDH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dziedzic__Pruski__: pojedyncze klocki można też dostać na allegro za śmieszne pieniądze :) tak skompletowałem zestaw F1, w którym brakowało 5 klocków a z racji niekompletności nabyłem go za śmieszny hajs.
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: Ooo dostałem takiego pirata z tratwą na moje szóste czy siódme urodziny, w dniu w którym dostałem kopniaka w oko w przedszkolu i musiałem iść z tym do szpitala ( ͡° ʖ̯ ͡°)

U rodziców nadal pokutuje taki statek, ale ciągle ja gówniaki mojej siostry nawiedzają rodziców to ciągle go psują i kiedy ja albo brat jesteśmy w odwiedzinach to musimy go naprawiać. (
ChochlikLucek - @4pietrowydrapaczchmur: Ooo dostałem takiego pirata z tratwą na moje ...

źródło: comment_rXhQ5o6hV0bh9Y4JOwhIqazeFjLo1vbe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz