Wpis z mikrobloga

@v1lk: Aaa. Też nie lubię siedzieć na dupie... Ale z kotowskim na spacer nie pójdę :D Pchlarz by mnie w nocy zamordował :D Ja już choruje na Rajze Fiber :D Trzeciego września samochodem do Turcji. Śniadanko w polu po kimaniu w samochodzie aaaaahhhhh zajebioza (ʘʘ)(ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@SlavoMirek ale Ci dobrze (ʘʘ) Turcja piękna, jest co zwiedzać, kraj,ludzie,kultura, gastronomia no dla mnie magia ()

Też mam mam dwa koteły, ale domowe, moja by mi nogi urwała gdybym je na spacer zabrał xD

Przydał by się googlestreetwykopek , podróżnik, moz3
@rozowy__pasek coś podpowie?
  • Odpowiedz
  • 0
@maminfoodboga tak, schroniskowy.

Już wczoraj o tym pisałem, robiłem reportaż ze schroniska w Bielsku białej, żeby nagłośnić sprawę zwierzaków, jak zobaczyłem tą słodką mordke to zakochałem sie od razu i musiałem go wziąć ze sobą.

Najlepsza decyzja ever

Ten pierwszy z góry, słodziak straszny (ʘʘ) w słoneczku ma taki rudawy odcień, ale tak to wygląda dużo ciemniej.
v.....k - @maminfoodboga tak, schroniskowy. 


Już wczoraj o tym pisałem, robiłem rep...

źródło: comment_No33sl0IVMfsdUMlo41kdUjdasYOaeoY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@maminfoodboga ale fajna psina, faktycznie bardzo podobna (ʘʘ) na pewno by się dogadały. W zeszłym roku przyjaciel moje psiaka odszedł od nas chwilę po tragicznym wypadku w rodzinie, brakło mu Pana który się nim zajmował i ten drugi padł z tęsknoty, teraz został psiak z kotem który to męczy jak zabawkę, ale się dogadają w miarę, lecz co dwa psy to nie jeden |
  • Odpowiedz
@v1lk zbyt zazdrosna jest. Suke mojej babci tolerowala bo była druga w domu... Ale do czasu. Jak podrosła i zrozumiała że to jej dom oraz ze jest większa i silniejsza to zaczęła rządzić. Ogolnie suka babci nie mogła już podchodzić do ludzi itp. Jakby byla okazja to można Kiedys ich poznać :D
  • Odpowiedz