Wpis z mikrobloga

Hejt na wszystkich Januszy i Grażyny, które leją na wszystko w opór KECZAPU... Wasze kubki smakowe są tak wyżarte?! Nie ma innych dodatków do potraw?! Zresztą czy zawsze musi być jakiś dodatek?! Pizza, frytki, kiełbasa, tost, płatki śniadaniowe... WSZĘDZIE TEN CZERWONY KECZUP. Pewnie do makowca, sernika czy lodów tez go lejecie jak #!$%@??! Nawet mi Was nie żal... Nie wiecie co to dobra pizza z oliwą. Ba nawet nie potrzeba oliwy, ani innych sosów czy nie daj Boże KECZUPU. Dobra pizza sama się obroni, nie trzeba zabijać jej okropnego smaku KECZUPEM. Tak samo frytki, też nic nie potrzeba, sama sól starczy, a jak już bardzo chcecie to polecam sos tatarski, do frytek jak ta lala a nie znowu KECZUP. Pewnie jeszcze lejecie Tortex? 99% wody zmieszane z 1% koncentratu pomidorowego i Polaczki się zajadają jakby to były jakieś trufle. Widziałem kilka razy osoby, które miały jakieś mięcho czy frytki na talerzu i lały KECZUPU więcej niż było jedzenia... Myślałem, że dostanę zawału... Za takie coś powinni zamykać do więzienia bo jest to obraza dla spożywanych produktów i brak ich uszanowania.

#bekazpodludzi
  • 53