Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się akcja jak pracowałem na rejsie po mazurach z dzieciakami przedział wiekowy 15-18.

Dzieciaki spały na jachtach a sternicy-wychowawcy w namiotach żeby każda strona miała trochę prywatności. Pobudka dzieciaków o 8 po naszej odprawie, ustaleniu trasy itd. Idę na mój jacht a to był turnus, że miałem 7 loszek w wieku 15-16. Roczniki '99 '00 wtedy xD

No i tak po drodze z namiotkowa na keję myślę sobie, że nie będę loszek budził na chama tylko nastawię wodę na herbatę/kawę, miałem torbę z jedzeniem na ten dzień to będzie im miło. Bo poprzedniego wieczoru kazałem im wylać litr sobieskiego co miały hehe skitrane tak, że było widać.

Schodzę pod pokład tak cichutko, patrzę, a tu jakiś typiarz taki z wyglądu mireczek z gimbazy śpi przewalony przez stół w poprzek. Kulasy na twarzy jednej loszki, morda na drugiej no normalnie iks de.

Skisłem ze śmiechu bo miałem OC wykupione, więc alimenty nie ja bym płacił jakby co. No i odpalam stoper, budzę typa i daję mu ekran telefonu przed ryj i mówię, że ma 5 sekund żeby być na zewnątrz i wychodzę. xD

Jego ryj przeszedł przez 4 fazy:
1. wtf kuwa mame jeszze 5 minut
2. czej #!$%@? czej
3. FAK
4. #!$%@? na zewnatrz

Stoper zatrzymałem na 4,76 (pdk) więc odesłałem go na jego jacht na samych gaciach (nie pozwoliłem się ubrać niech ma) i napisałem esesmana do kumpla sternika, że już znalazłem jego załoganta.

ehh stare dobre czasy xD

#opowiescimarynasza moze sie nie obrazicie #zeglarstwo na mnie za bardzo xD

  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marynasz ja miałem inną akcję

Załoga bananowych loszek 12-14 lat z Łodzi, idzie burza, nakaz od komandora kamizelki i gaz do brzegu. Laski zeszły na dół po kamizelki, ja zrzuciłem żagle. Wracają ładnie w kurtkach, ale jedna nie zakłada kapoka. Dlaczego? "bo mi do kurtki nie pasuje" XD

Druga akcja, ta sama różowa, flauta na niegocinie, od komandora zakaz silników, bo paliwo. Ja zaczynam wykład że wypadki zdarzają się albo jak
  • Odpowiedz
@Boltooon: masz wyżej w rozmowie. Wtedy koło 1000 na 2 tygodniowy turnus, teraz zależnie czy prywata czy w firmie ale troche wiecej. To dorywcza praca. Sternicy na morzu wiecej ofc
  • Odpowiedz