Wpis z mikrobloga

Czy po #lsd może o-----c? Mam znajomego który mówi ze raz na miesiąc to za dużo bo maksymalnie najlepiej raz na rok bo znał znajomego który co tydzień walił i do psychiatryka poszedł bo z bogiem gadał.

Drugi z kolei nie chciał nigdy ze mną potripowac bo podobno kolega jego brata po bad tripie tez wylądował w psychiatryku na rok.

Czy serio może tak na łeb siąść żeby aż tak było źle?

#narkotykizawszespoko #psychologia
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ccTV: No dobra, ale bad trip może się zdarzyć, normalne, tylko czy na prawdę może być aż tak ciężki ze człowiek ładuje w psychiatryku?
  • Odpowiedz
  • 1
@nolimitofspace: spoko,
Co jak co ale kwas to najlepsze co brałem, akoholu nie pije już od pół roku, czasem może wleci mj, a kwas, raz na 3-4 tygodnie i to jest to co mi się najbardziej podoba, żadna inna faza nie jest tak przyjemna dla mnie i dla tego nie rozumiem dlaczego miałoby mi coś siąść na łeb. Bad tripa miałem ostrego i po wszystkim wcale nie czułem się źle,
  • Odpowiedz
@Tik3rX: jak masz obawy, to trip z doświadczonym i niegłupim kolegą - jak coś, to cię wyprowadzi i uspokoi. Najlepiej w pozytywnej grupie w pozytywnym miejscu. Pamiętaj że jesteś na tripie. Jak masz problemy psychiczne to daj sobie spokój. Co za często to niezdrowo. Raz na miesiąc to wystarczająca częstotliwość, dla fajnych faz polecam raz na kwartał. Jak jesteś hardkorem wal co tydzień, ale pretensje miej do siebie w razie
  • Odpowiedz
@Darth_Menelious: nie zgodzę się. Kwas jest dla ludzi inteligentnych, bo debile o----------ą debilne rzeczy i nie ma z nimi o czym porozmawiać na fazie. Debil na kwasie będzie debilem kwadrat. Kwas odkrywa rzeczywistość w innej formie, w jakiej nie podejrzewałeś, że jest. Ale nie wolno przesadzać.
  • Odpowiedz
@Tik3rX: Zawiechy?! W latach 96 - 2002 na naszym osiedlu kwach był modny, wiele osób tripiło nic się nikomu nie stało, chociaż hardkorzy tripili co tydzień. Jeden z bezpieczniejszych dragów ewer. Ale bez przesadyzmu Kwas to nie cukierki polecam raz na kwartał - szczególna okazja, fajne towarzystwo, spoko miejsce - np przyroda w dzień, z dala od wody, ognia, broni i innych. Albo koncert ze światłami i spoko muzą i
  • Odpowiedz
@Tik3rX Najlepiej po prostu go nie namawiaj skoro nie chce. Jak kiedys go to zainteresuje to poszukaj i podesli mu jakies ciekawe źródła z informacjami na temat tripów. Nie jest dobrym pomyslem kogos namawiac na sile nawet jesli uzywasz wartościowych i logicznych argumentow bo zakladajac ze sie zgodzi po czym faza go przerosnie to ty bedziesz o to obwiniany.
Oczywiście to tylko moje zdanie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Alzheimer: No tak, ale czy taka osoba bez chorób psychicznych w rodzinie i u siebie może po kilku tripach o-----c? Nie wiem, nawet po bad tripie to musiałbym zobaczyć coś bardzo ostro p--------o żeby mi to tak zostało.
  • Odpowiedz